سوء استفاده مرد متأهل از دختر جوان

خراسان، دختر 18 ساله در حالی که با چشمانی اشکبار از مادرش تقاضای بخشش می کرد به بیان ماجرای تلخ دوستی خیابانی خود با یک جوان متاهل پرداخت.


او به کارشناس اجتماعی کلانتری طبرسی جنوبی مشهد گفت: سال آخر دبیرستان را می گذراندم و تنها به قبولی دانشگاه می اندیشیدم به طوری که در کلاس های فوق برنامه و تقویتی نیز شرکت می کردم البته در کنار مطالعه کتاب های درسی از خواندن کتاب های مذهبی و اخلاقی نیز لذت می بردم تا این که به توصیه برخی همکلاسی هایم در شبکه های اجتماعی تلفن همراه عضو شدم که بتوانم بیشتر با دوستانم در ارتباط باشم.

 

در همین روزها بود که با پیامک های زیبایی برخورد کردم این پیامک ها را پسر ناشناسی برایم ارسال می کرد کم کم به خواندن پیامک های او عادت کرده بودم به طوری که گاهی منتظر دریافت پیامک هایش می ماندم.

 

هنوز مدت کوتاهی از این ماجرا سپری نشده بود که به خاطر هیجانات خاص دوره نوجوانی و به طور پنهانی با شماره تلفن او تماس گرفتم این گونه بود که رابطه بین من و علیرضا آغاز شد.

 

آن قدر تحت تاثیر چرب زبانی و تعریف و تمجیدهای او قرار گرفته بودم که احساس می کردم اگر با او ازدواج کنم به خوشبختی خواهم رسید او هم هر بار با وعده های فریبنده ازدواج بیشتر من را شیفته خودش می کرد.

 

روابط ما به جایی رسید که من به تقاضای او تصاویر زننده ای از خودم تهیه کردم و از طریق ایمیل برایش فرستادم او مدعی بود نمی تواند بدون دیدن تصاویر من زندگی آرامی داشته باشد و شب ها را تا صبح به من فکر می کند.

 

مدتی بعد در یک اتفاق ساده متوجه شدم علیرضا متاهل است و تنها قصد سوءاستفاده از من داشته است این در حالی بود که چندین بار به طور پنهانی و به دور از چشم خانواده ام با او قرار ملاقات گذاشته بودم.

 

وقتی این ماجرا را فهمیدم ارتباطم را با او قطع کردم، اما علیرضا با تهدید به انتشار عکس هایم از من اخاذی می کرد و اصرار داشت که رابطه ام را با او ادامه بدهم.

 

در همین روزها بود که مادرم یک کتاب مذهبی به عنوان هدیه برایم خرید وقتی آن کتاب را مطالعه کردم و به عاقبت دوستی های خیابانی و جزای این کار ناشایست در قیامت پی بردم تصمیم گرفتم ماجرای این رابطه پنهانی ام را با مادرم در میان بگذارم این گونه بود که از عذاب وجدان رهایی یافتم و با مادرم برای شکایت از آن جوان حیله گر به کلانتری آمدیم.


[ منبع این خبر سایت ایران-اخبار می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سوء استفاده مرد متأهل از دختر جوان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایران-اخبار منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X