استقبال کریمانه ازکاروان تدبیروامید/کرمانی هادرانتظار کلید روحانی

به گزارش خبرنگار مهر, از دقایق ابتدایی صبح امروز اقشار مختلف مردم کرمان برای دیدار با رئیس جمهور و کاروان همراهش به سمت مسیرهای تعیین شده استقبال رسمی از رئیس جمهور در حرکت هستند و مصلای بزرگ شهر کرمان نیز مملو از جمعیت شده است. در حالی ساعت استقبال رسمی از رئیس جمهور در فرودگاه کرمان  ۹ و ۳۰ دقیقه عنوان شده است که هر لحظه بر جمعیت مستقبلین در خیابان های کرمان افزوده می شود و مردم کرمان چشم به راه تدبیری برای حل مشکلات دیار خود هستند.

با توجه به عدم حضور رییس جمهور در شهرستانها مردم از شهرها و روستاهای مختلف استان در کنار ساکنان کرمان در این مراسم حضوری پر رنگ دارند.

هر چند که بارها اعلام شده که بهترین و سریعترین راه برای انتقال درخواست ها و نظرات مردم به رئیس جمهور سامانه ۱۱۱ است اما همچنان برخی از مردم سعی در رساندن درخواست های خود از طریق نامه را دارند؛ برای این منظور مکانی در مصلی در نظر گرفته شده است.

با این وجود سعی شده در گوشه و کنار شهرها سامانه سامد به عنوان پل ارتباطی مردم و دولت معرفی شود.

در کنار نامه های مردمی در سفر اخیر نامه های کلی شهرستان ها و شهرهای مختلف استان کرمان نیز از چندین روز قبل منتشر شده است.

در این نامه ها مردم سعی کرده اند درخواستهای خود را در قالب نیازهای کلی شهرها و روستاها به دولت منتقل کنند که در راس آنها اشتغال و خشکسالی قرار گرفته است.

هم اکنون مردم شهر با در دست داشتن پلاکاردهای متعدد در مسیرهای استقبال؛ ورود رئیس جمهور را به شهر کرمان خوش آمد گفته اند.

برخی از مردم شهرستانهای کرمان نیز با لباسهای محلی و اجرای رسوم محلی به پخش شیرینی و گل مشغولند.

قرار است رئیس جمهور ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه در فرودگاه مورد استقبال رسمی قرار گیرد و پس از آن در مصلی امام علی (ع) شهر کرمان در بین مردم حضور یافته و سخنان خود را ایراد کند.

به نظر می آید مهمترین مباحث مطرح شده در سفر دولت به کرمان برنامه ریزی برای خروج از رکود بخش صنعت و معدن، مبارزه با خشکسالی و طرح های انتقال حوزه به حوزه آب و پتروشیمی کرمان باشد.

سفر رئیس جمهور به استان کرمان دو روزه بوده و حضور دیدار با ایثارگران و برگذیدگان، جلسه توسعه سرمایه گذاری، بازدید از چنذین پروژه،، جلسه شورای اداری و نشست خبری از جمله برنامه های سفر روحانی به استان کرمان است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استقبال کریمانه ازکاروان تدبیروامید/کرمانی هادرانتظار کلید روحانی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X