كشف سه دستگاه ژنراتور برق قاچاق در قم

به گزارش ايرنا، به نقل از روايط عمومي تعزيرات حكومتي استان مهدي رياضي در گفت وگويي اظهار داشت: طبق اعلام پليس مبارزه با قاچاق كالا و ارز به اين اداره كل ماموران اين يگان درمحورهاي مواصلاتي استان به يك دستگاه كاميون مظنون و در بازرسي از آن سه دستگاه ژنراتور برق و يك دستگاه موتور خودرو كشف و به علت ناتواني راننده در ارائه مدارك و مستندات مثبته گمركي كالاي مكشوفه به عنوان قاچاق توقيف و پرونده قاچاق در اين زمينه تشكيل و جهت رسيدگي به شعبه ويژه مبارزه با قاچاق كالا و ارز اين اداره كل ارجاع شد.
وي تصريح كرد: رئيس شعبه با توجه به گزارش يگان كاشف و دفاعيات بلاوجه متهم وي را به مبلغ 198 ميليون و 815 هزار و 895 ريال جزاي نقدي و ضبط كالا به نفع دولت محكوم كرد.
مديركل تعزيرات حكومتي قم همچنين با بيان اينكه با اعلام پليس مبارزه با قاچاق كالا و ارز به اين اداره كل ماموران در محورهاي مواصلاتي استان به يك دستگاه كاميون مظنون و در بازرسي از آن مقاديري پوشاك و البسه كه به طرز ماهرانه اي در جوف بار جاسازي شده بود را كشف نمودند.
رياضي همچنين خاطرنشان كرد: شعبه با توجه به گزارش مرجع شاكي و اخذ دفاعيات متهم وي را علاوه بر ضبط كالاي مكشوفه به مبلغ سيصد و 18 ميليون و يازده هزار و 716 ريال جزاي نقدي در حق صندوق دولت محكوم نمود.
7403/ 6133/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «كشف سه دستگاه ژنراتور برق قاچاق در قم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X