قابلیت جدید تلگرام: کامنت گذاشتن اعضا زیر پست های کانال -آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی ,add comments telegram,telegram new feature: comment signed the posts channels,ارسال کامنت در تلگرام,[categoriy]

قابلیت جدید تلگرام: کامنت گذاشتن اعضا زیر پست های کانال

قابلیت جدید تلگرام: کامنت گذاشتن اعضا زیر پست های کانال -آکاadd comments telegram,telegram new feature: comment signed the posts channels,ارسال کامنت در تلگرام,چگونگی ارسال کانت در تلگرام,حذف کامنت در کانال تلگرام,روش کامنت گذاشتن در کانال تلگرام,فعال کردن کامنت در کانال تلگرام اندروید,قابلیت جدید تلگرام: کامنت گذاشتن اعضا در کانالها,کامنت در کانال تلگرام,نحوه ارسال کامنت در تلگرام اندروید,فناوری

آکاایران: قابلیت جدید تلگرام: کامنت گذاشتن اعضا زیر پست های کانال

آکاایران:   قابلیت جدید قرار دادن کامنت در تلگرام در قسمت کانال ها

 

یکی از قابلیت های جالبی که قرار هست در آینده نزدیک به مسنجر تلگرام اضافه شود این هست که کاربران کانال میتوانند در قسمت پست های کانال نظر یا کامنت مورد نظر خود را قرار دهند در حال حاظر این قابلیت به صورت تست در بعضی از کانال های تلگرام فعال هست که کاربران کانال میتوانند نظر خود را در مورد اخرین مطالب ارسالی در کانال مطرح کنند و پس از تایید مدیر کانال نظر برای سایر کاربران نمایش داده می شود .

 

به گزارش آکاایران: برای اینکه بتوانید از این قابلیت استفاده کنید نیاز هست که آخرین نسخه از مسنجر تلگرام را نصب کنید که میتوانید آخرین ورژن برنامه را نصب کنید.

یکی از کانال های که قابلیت کامنت در آن فعال هست کانال روسی  میباشد که میتوانید آن را باز کنید.  pesni@

توجه کنید که برای دیدن کامنت ها نیاز نیست که وارد کانال شوید ولی برای ارسال کامنت شما حتما باید وارد کانال شوید تا بتوانید کامنت ارسال کنید !

و نکته دیگر این هست که شما با ارسال کامنت در کانال باعث می شوید که دیگران که کامنت های شما را مشاهده میکنند برای شما پیام ارسال کنند به صورت خصوصی در صورتی که پیام ارسال کرده باشید میتوانید پیام خود را به سادگی حذف کنید … با لمس چند ثانیه ای پیام خود .

 

ایدی کانال دارای قابلیت کامنت:  pesni@

 

مشاهده میکنید که در بالای صفحه به جای اینکه تعداد عضای کانال نمایش داده شود عبارت نمایش دادن کامنت ها قرار داده شده که با انتخاب آن میتوانید کامنت های ارسال شده توسط کاربران را مشاهده کنید همچنین در پایین هر مطلب نعداد کامنت های مربوط به مطلب نمایش داده میشود که با لمس آن نظرات ارسال شده نمایش داده می شود .

 

 

,add comments telegram,telegram new feature: comment signed the posts channels,ارسال کامنت در تلگرام,[categoriy]

قابلیت جدید تلگرام: کامنت گذاشتن اعضا زیر پست های کانال

,add comments telegram,telegram new feature: comment signed the posts channels,ارسال کامنت در تلگرام,[categoriy]

قابلیت جدید تلگرام: کامنت گذاشتن اعضا زیر پست های کانال

 

 

توجه کنید که این قابلیت در حال تست می باشد و به صورت عمومی برای همه کانال ها فعال نشده است .

[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قابلیت جدید تلگرام: کامنت گذاشتن اعضا زیر پست های کانال -آکا» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X