ارائه گزارش عملكرد خزانه كل در مجلس

عضو كميسيون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شوراي اسلامي از ارائه گزارش عملكرد خزانه كل كشور در بعد درآمدها و پرداخت ها در نشست امروز كميسيون خبر داد.

به گزارش ايرنا از خانه ملت، اسماعيل جليلي در خصوص نشست امروز -دوشنبه- كمسيون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس گفت: در نشست امروز، اكرمي معاون نظارت مالي و خزانه داري كل كشور گزارشي درخصوص عملكرد بودجه سال ۹۴ درباره موضوعاتي كه تاكنون به آن عمل شده ارائه كرد.
نماينده مردم مسجدسليمان، هفتگل و لالي در مجلس نهم ادامه داد: حدود ۹۷ درصد از بودجه سال ۹۴ در بخش هاي مختلف جاري و عمراني و مجموعه مالي تحقق يافته است.
جليلي گفت: نگراني نمايندگان مجلس در خصوص عملكرد بخش عمراني نسبت به بودجه مصوب شده بود كه حدود ۵۵ درصد محقق شده است كه اين موضوع بيانگر اين است در بخش عمراني اقداماتي كه بايد براساس منابع انجام مي شد، صورت نگرفته است.
عضو كيمسيون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس يادآور شد: ارائه گزارش عملكرد خزانه در بعد درآمدها و پرداخت ها مهمترين محور بررسي نشست امروز كميسيون بود.

[ منبع این خبر سایت الف-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ارائه گزارش عملكرد خزانه كل در مجلس» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت الف-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X