برگزاري آزمون سراسري قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشكي شيراز

به گزارش دريافتي روز دوشنبه ايرنا از روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي شيراز، رئيس مركز قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، در بازديد از حوزه هاي امتحاني جشنواره سراسري قرآن و عترت در شيراز بر لزوم انس بيشتر دانشجويان با آموزه هاي قرآني تاكيد كرد.
عليرضا بحرالعلوم افزود: كتاب آسماني قرآن، داراي مخاطب عام بوده و براي يك قشر و گروه خاص نازل نشده است بلكه همه اقشار، گروه ها و مشاغل را در بر مي گيرد.
وي بيان كرد: قرآن، احاديث و روايات معتبر بزرگان ديني، پاسخگوي همه پرسش ها و نيازهاي بشري در تمام زمان هاست.
بحرالعلوم ادامه داد: قرآن براي هر قشري مي تواند مفيد و آموزنده باشد بنابراين لازم است تا به مبحث آموزش و توانمند سازي كاركنان در زمينه قرآن و عترت، رويكردي جدي و عميق داشته باشيم.
رئيس مركز قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي بيان كرد: در اين دوره از جشنواره، شاهد رشد بسيار خوب در زمينه حضور كاركنان، استادان و دانشجويان هستيم و سهم دانشگاه علوم پزشكي شيراز در اين جشنواره افزايش 40 درصدي دارد.
اين مقام مسئول، رشته هاي جديد، ورود رشته هاي عمومي تر در اين جشنواره و اهتمام مديران و كارشناسان اداره هاي قرآن و عترت در دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور را از عمده ترين دلايل اين افزايش و اقبال عمومي دانست.
بحرالعلوم، در گفت و گو با شماري از شركت كنندگان در اين آزمون، ارزيابي خود را نسبت به عملكرد اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشكي شيراز، مثبت بيان كرد.
وي، فعاليت هاي دانشگاه علوم پزشكي شيراز را براي گسترش فرهنگ قرآني و آموزه هاي ديني رضايت بخش دانست و اظهار كرد: با استمرار و تقويت اين روند در آينده، شاهد شكوفايي و اثرگذاري اين فعاليت ها در سطح دانشگاه ها و جامعه هستيم.
مرحله كتبي بيست و يكمين جشنواره قرآن و عترت در استان فارس، همزمان با ساير دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور، امروز (دوشنبه) در بيش از 40 حوزه امتحاني، برگزار شد.
آزمون مرحله شفاهي اين جشنواره هم روزهاي بيست و ششم و بيست و هفتم ارديبهشت ماه جاري، در استان فارس برگزار مي شود.
6113 /6118

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزاري آزمون سراسري قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشكي شيراز» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X