نقد دكتر حسن عباسي بر سياست درهاي باز در پشت درهاي بسته در بابل

اين همايش را انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي بابل برنامه ريزي و برگزار كرد ، ولي با وجود اطلاع رساني ميداني و تبليغات گسترده در فضاي مجازي ، حراست دانشگاه از ورود خبرنگاران به اين نشست جلوگيري كرد.
خبرنگاران كه براي پوشش خبري اين نشست به محل برگزاري مراجعه كردند ، بيش از يك ساعت پشت در بسته سالن همايش منتطر ماندند و با مسئولان مختلف دانشگاه نيز رايزني كردند، ولي در نهايت مسئول حراست از آنان خواست تا دانشگاه را ترك كنند.
علاوه بر اطلاع رساني و تبليغاتي كه در فضاي مجازي در باره اين برنامه در 48 ساعت گذشته صورت گرفت و در آن هيچ اشاره اي به محدوديت حضور خبرنگاران نشده بود ، متوليان برنامه در پوستري كه براي اين منظور طراحي و پخش كردند ، اعلام كردند كه سخنراني همراه با تريبون آزاد و پرسش و پاسخ دانشجويي خواهد بود.
رايزني مسئول و كارشناسان روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي بابل براي ورود خبرنگاران به داخل سالن نيز در مسئول حراست دانشگاه كارگر نيفتاد و او با اعلام اين كه به هيچ خبرنگاري اجازه ورود ندارد ، از خبرنگاران خواست تا محل را ترك كنند.
7328/1654

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نقد دكتر حسن عباسي بر سياست درهاي باز در پشت درهاي بسته در بابل» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات