نقد دكتر حسن عباسي بر سياست درهاي باز در پشت درهاي بسته در بابل

اين همايش را انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي بابل برنامه ريزي و برگزار كرد ، ولي با وجود اطلاع رساني ميداني و تبليغات گسترده در فضاي مجازي ، حراست دانشگاه از ورود خبرنگاران به اين نشست جلوگيري كرد.
خبرنگاران كه براي پوشش خبري اين نشست به محل برگزاري مراجعه كردند ، بيش از يك ساعت پشت در بسته سالن همايش منتطر ماندند و با مسئولان مختلف دانشگاه نيز رايزني كردند، ولي در نهايت مسئول حراست از آنان خواست تا دانشگاه را ترك كنند.
علاوه بر اطلاع رساني و تبليغاتي كه در فضاي مجازي در باره اين برنامه در 48 ساعت گذشته صورت گرفت و در آن هيچ اشاره اي به محدوديت حضور خبرنگاران نشده بود ، متوليان برنامه در پوستري كه براي اين منظور طراحي و پخش كردند ، اعلام كردند كه سخنراني همراه با تريبون آزاد و پرسش و پاسخ دانشجويي خواهد بود.
رايزني مسئول و كارشناسان روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي بابل براي ورود خبرنگاران به داخل سالن نيز در مسئول حراست دانشگاه كارگر نيفتاد و او با اعلام اين كه به هيچ خبرنگاري اجازه ورود ندارد ، از خبرنگاران خواست تا محل را ترك كنند.
7328/1654

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نقد دكتر حسن عباسي بر سياست درهاي باز در پشت درهاي بسته در بابل» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X