سرمایه گذاری بخش خصوصی مبنای توسعه کشور است

به گزارش خبرنگار مهر، محسن جلال پور عصر دوشنبه در نشست سرمایه گذاران ایرانی و کرمانی مقیم خارج از کشور با مدیران ارشد بخش های دولتی و خصوصی در محل هتل پارس کرمان اظهار کرد: امیدواریم سفر ریاست جمهوری مایه خیر و برکت فراوانی برای استان کرمان باشد.

وی از حضور سرمایه گذاران ایرانی مقیم خارج از کشور که دور هم جمع شده اند اظهار خوشحالی کرد و گفت: از آنجا که اصلی ترین نیاز و دغدغه و نگرانی کشور؛ ایجاد شغل و حل مسئله بیکاری است این امر می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

جلال پور با اشاره به اینکه شرایط اشتغال شرایطی کاملا تعریف شده و مشخص است گفت: این شرایط حتما نیاز به سرمایه گذاری آن هم توسط بخش خصوصی دارد.

وی ادامه داد: گرچه در طول دوره های گذشته نتوانستیم در میزان اشتغال کشور هیچ تغییری ایجاد کنیم اما اکنون اوضاع به گونه ای تغییر کرده و شرایط برای سرمایه گذاری خارجی نیز برای بهبود فضای کسب و کار فراهم شده است.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: تعریف بسیار خوب پروژه های سرمایه گذاری و ایجاد دفتر برای حل مسائل سرمایه گذاران و بسیاری از تمهیدات دیگر را دستگاه های ذیربط و در کنار آن اتاق به وجود آورده است.

جلال پور با اشاره به اینکه دوران سرمایه گذاری با بودجه دولتی به پایان رسیده است، افزود: ایجاد نشدن اشتغال با این رویکرد نشانده این است که باید نگاه دیگری به بحث اشتغال داشت.

وی به اهمیت سرمایه گذاری بخش خصوصی اشاره و تصریح کرد: توسعه آینده کشور بر همین مبناست.

جلال پور یادآور شد: امروز نیاز به سرمایه گذاری بخشی خصوصی از سوی مسئولان امری پذیرفته شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سرمایه گذاری بخش خصوصی مبنای توسعه کشور است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X