رئيس هيات ورزش هاي همگاني استان ايلام انتخاب و ابقا شد

به گزارش ايرنا، مجمع انتخابات هيات ورزش هاي همگاني استان ايلام روز دوشنبه با حضور نايب رئيس فدراسيون اين هيات به منظور برگزاري انتخابات و معرفي رييس جديد اين هيات برگزار شد.
نايب رئيس فدراسيون ورزش هاي همگاني در حاشيه برگزاري مجمع انتخابات اين هيات گفت: ايلام يكي از استان هايي است كه ظرفيت بالايي در ورزش دارد كه بايد نگاه ويژه اي به اين استان براي شكوفايي استعدادها شود.
غلامرضا كمانه اظهار كرد: در ورزش بايد يك اولويت بندي داشته باشيم ومهم ترين آن در آموزش است و بايد هر فردي در هر سني ساعتي را به ورزش اختصاص دهد اما اين ورزش كردن بايد باآگهي درست باشد چرا كه ورزش نكردن بهتر از ورزش كردن نادرست است.
وي تاكيد كرد: ورزش كردن باعث سلامتي است اما بايد به تفاوت هاي فردي و سني نيز توجه كرد بايد يك بستر مناسب براي اين كار فراهم كرد چرا كه از اين بستر خوب، قهرمان پرورش مي يابد.
وي گفت: تفاهم نامه اي در زمينه استعداد يابي بين وزارت ورزش و جوانان و آموزش و پرورش منعقد شده است كه مي توان از اين فرصت ها براي بالا بردن كيفيت اين ورزش استفاده كرد.
نايب رئيس هيات ورزش هاي همگاني يادآور شد: ما براي پر كردن اوقات فراغت جوانان بايد آموزش مناسب در اين زمينه را فراهم كنيم و ورزش هاي سبك مانند پياده روي، بدمينتون و غيره را به آنها آموزش دهيم كه فرد در اوقات بيكاري دچار سر درگمي نشود زيرا اين كارمانع بسياري از ناهنجاري ها مي شود.
كمانه با ذكر لزوم تقديراز پيشكسوتان اين رشته ورزشي عنوان كرد: لازمه پيشرفت در ورزش احترام به پيشكسوتان است كه در ايلام شاهد اين احترام و ارج نهادن هستيم.
وي با اشاره به موقعيت استان ايلام يادآور شد: ما بايد به ورزش هايي كه در استان امكان توسعه بيشتري دارند توجه ويژه كرده و سعي كنيم با حمايت همه جانبه فدراسيون و ساير ارگان ها بتوانيم زمينه رشد و شكوفايي اين ورزش ها را فراهم كنيم.
مديركل ورزش و جوانان ايلام نيز در اين آيين گفت: اعتماد و انتخاب دوباره يك نامزد نشان دهنده مديريت خوب اين مسئول است ولي در كنار اين انتخاب مجدد مسوليت ايشان بيشتر مي شود وبايد تلاش بيشتري براي ارتقا جايگاه اين ورزش در استان و در كشور نمايد.
بهروز حيدرزاده افزود: ما بايد در توسعه ورزش هاي همگاني تلاش كنيم زيرا اين استان در رشته هاي ورزشي استعدادهاي خوبي دارد كه قطعا با سياست هايي كه رئيس جديد و همكاران شان در ورزش ها همگاني دارند مي تواند موفق باشند.
وي اظهار كرد: ورزش هاي همگاني از اهميت بالايي برخوردارند و با توجه به سخنان مقام معظم رهبر درتاكيد به ورزش همگاني كه باعث توسعه و پيشرفت يك كشور است با داشتن افراد سالم جامعه اي سالم و به دور از ناهنجاري ها خواهيم داشت.
وي تاكيد كرد: استان ايلام و شهرستان هاي آن داراي ظرفيت هاي خوبي هستند و اين امر مي تواند پايه خوبي براي توسعه و رشد اين ورزش شود لذا در صورت برنامه ريزي رئيس جديد اين هيات افق روشني را براي اين ورزش پيش بيني مي كنيم.
حيدرزاده يادآور شد: بايد بين دستگاه ها تعامل به وجود آيد تا بتوانيم از امكانات ديگر دستگاه ها نيز براي توسعه ورزش بهره مند شويم و انعقاد تفاهم نامه با ديگر دستگاه ها به عنوان ركن اصلي براي ارتقا ورزش استان در نظر بگيريم.
ابراهيم خسروي نژاد نايب رئيس جديد هيات ورزش هاي همگاني استان ايلام نيز به شرح فعاليت هاي اين هيات در سال هاي گذشته پرداخت و گفت: اميد است با برنامه ريزي دقيق و هدفمند و با همكاري مسئولان و پيشكسوتان اين رشته ورزشي بتوانيم اين رشته را توسعه و شاهد موفقيت چشمگير آن باشيم و شعار سال را در عمل نشان دهيم و كارهاي بزرگ با كمترين هزينه در ايلام رقم بخورد.
اين استان با توجه به استعدادهاي زيادي كه در رشته هاي ورزشي دارد به دليل كمبود امكانات نيازمند توجه بيشتر مسئولان فدراسيون ها و وزارت ورزش و جوانان است.
انتخابات هيات ورزش هاي همگاني ايلام روز دوشنبه با حضور نايب رئيس فدراسيون ورزش هاي همگاني و مديركل ورزش و جوانان استان ايلام، روساي هيات هاي شهرستان ها و برخي چهره هاي ورزشي رشته هاي مختلف در فرهنگسراي جوان ايلام برگزار شد.
7180/6034

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رئيس هيات ورزش هاي همگاني استان ايلام انتخاب و ابقا شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X