منتخبان استان مركزي به عارف اقتدا كردند

در اين نشست كه با حضور محمد رضا عارف سر ليست اميد و منتخب اول مردم تهران در مجلس دهم برگزار شد، سـيد مهدي مقدسي، محمدرضا منصوري و علي ابراهيمي سه منتخب ليست اميد استان مركزي حضور داشتند.
علي اكبر كريمي، ابراهيم رضايي و عليرضا سليمي در اين نشست در جلسه اصولگرايان با لاريجاني شركت كردند اما حسيني نماينده تفرش، آشتيان و فراهان در دو جلسه شركت داشت تا شايد بتواند تصميم بگيرد در فراكسيون اميد باشد يا به اردوگاه اصولگرايان بپيوندد.
عارف در نشست هم انديشي ليست اميد گفت: مجلس دهم در تعامل با دولت و مشاركت حداكثري با دولت به جاي رويا رويي با آن است.
سر ليست اميد و منتخب اول مردم تهران در مجلس دهم در اين نشست گفت: مجلس بايد خود را در پيشرفت و توسعه كشور شريك دولت بداند و در عين حال از اختيارات قانوني در مسير اين توسعه استفاده كند.
بررسي اين دو نشست نشان مي دهد با وجودرايزني هاي اصولگرايان ، كفه ترازو رياست مجلس دهم به نفع عارف سنگين تر شده است و به گمان بسياري از فعالان سياسي آراي مستقل مجلس دهم نيز از حضور عارف اصلاح طلب بر راس مجلس نيز استقبال مي كنند.
من مائده 18 ساله بايد گرسنه بمانم ( بيمار پي كي يو )، جذب سرمايه دو ميليارد دلاري توسط شركت آلومينيوم ايران، نصويب قانون اثر بخشي از رويكردهاي مجلس دهم است از ديگر عنوان هاي خبري روزنامه عطرياس استان مركزي است.
روزنامه عطرياس استان مركزي با مشي سياسي، اجتماعي، اقتصادي و ورزشي با صاحب امتيازي و مدير مسئولي داود باقري منتشر مي شود.
51 نشريه و 9 پايگاه خبري و اطلاع رساني در استان مركزي فعاليت رسانه اي دارند.
7114/6013/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «منتخبان استان مركزي به عارف اقتدا كردند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X