سرپرستان فرمانداري ميناب ودفترسياسي استانداري هرمزگان منصوب شدند

به گزارش ايرنا به نقل از روابط عمومي استانداري هرمزگان،جاسم جادري روز دوشنبه در احكامي جداگانه ابوذرمهدي نخعي به سمت سرپرست فرمانداري ويژه ميناب و عليرضا پاكدامن هم به سمت سرپرست دفتر سياسي و انتخابات استانداري هرمزگان معرفي كرد.
درمتن حكم استاندارهرمزگان به ابوذر مهدي نخعي آمده با استعانت ازايزد منان وبا توجه به تجارب جنابعالي به موجب اين حكم به سمت سرپرست فرمانداري ويژه شهرستان ميناب منصوب مي شويد.
اميد است با اتكال به خداوند متعال ودرچارچوب وظايف قانوني دراجراي منويات مقام عظماي ولايت حضرت آيت الله خامنه اي (مدظله العالي) و تحقق اهداف و برنامه هاي دولت تدبير و اميد موفق و مويد باشيد.
توفيق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران از درگاه احديت مسئلت مي نمايم.
پيش از اين عليرضا پاكدامن فرماندار ويژه شهرستان ميناب بود.
ابوذر مهدي نخعي نيز پيش از اين مديركل بازرسي، مديريت عملكرد و امور حقوقي استانداري هرمزگان و پيش از آن نيز فرماندار شهرستان جاسك بوده است
همچنين استاندارهرمزگان درحكمي خطاب به عليرضا پاكدامن آورده با عنايت به سوابق و تجارب مفيد جنابعالي، به موجب اين حكم به سمت سرپرست دفتر سياسي و انتخابات منصوب مي شويد.
اميد است با اتكال به خداوند متعال و در چارچوب وظايف قانوني در اجراي منويات مقام عظماي ولايت حضرت آيت الله خامنه اي (مدظله العالي) و تحقق اهداف و برنامه هاي دولت تدبير و اميد موفق و مويد باشيد.
توفيق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران از درگاه احديت مسئلت مي نمايم.
پيش از اين خليل منتقمي فر مديركل سياسي و انتخابات استانداري هرمزگان بود.
عليرضا پاكدامن نيز پيش از اين فرماندار ويژه شهرستان ميناب بوده است.
6048

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سرپرستان فرمانداري ميناب ودفترسياسي استانداري هرمزگان منصوب شدند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X