گسترش خدمات غيرحضوري، شاخص رضايتمندي بيمه شدگان و كارفرمايان است

به گزارش روز دوشنبه ايرنا از سازمان تامين اجتماعي، محمدحسن زدا در نشست ادارات كل غرب و شرق تهران بزرگ، به كاهش ايستگاه‌هاي كاري در تامين اجتماعي به عنوان يك ضرورت اجتناب‌ناپذير اشاره كرد و افزود: بستر اين فرايند در شعب ٢٥، ٢٩ و ١٨ تهران در حال اجراست و با گسترش و نهادينه كردن آن به طور قطع رضايتمندي مخاطبان افزايش مي‌يابد.
زدا با اشاره به پرداخت 32هزارميليارد ريال ازسوي دولت به عنوان يارانه‌ از بودجه عمومي كشور گفت: سازمان تامين اجتماعي بدون وابستگي به بودجه عمومي كشور ماهانه 42 هزارميليارد ريال براي خدمات به بيمه شدگان و بازنشستگان هزينه مي‌كند.
معاون فني و درآمد سازمان تامين اجتماعي عملكرد سازمان را نمونه بارز سازماني فعال و پويا عنوان كرد وافزود: به اندازه ٣٠ سال، تنها در يك سال گذشته شاهد حضور مقامات عالي‌رتبه كشورهاي مختلف در سازمان تامين اجتماعي بوديم كه اين نشانگر اهميت و پويايي اين سازمان است.
زاد گفت: تامين اجتماعي جمهوري اسلامي ايران يكي از بهترين و پيشرفته‌ترين سازمان‌هاي مستقل است كه از نظام سلامت مناسبي برخوردار است.
وي تاكيدكرد: انتقال تجربه‌هاي محاسبات بيمه‌اي آكچوئري، ساختار و گستردگي دامنه مخاطبان و ‌ارائه خدمات نوين از جمله الگوهاي مناسب براي توسعه همكاري سازمان تامين اجتماعي با كشورهاي پيشرفته و در حال توسعه است.
وي با بيان اينكه پروژه پرونده فني الكترونيك بيمه شدگان سازمان تامين اجتماعي زير ساخت اصلي به كارگيري فناوري هاي اطلاعات به صورت متمركز و يكپارچه است ، اجرا و عملياتي نمودن اين طرح را از مهمترين برنامه هاي معاونت فني و درآمد اين سازمان در سال جاري اعلام كرد.
مدير كل تامين اجتماعي شرق تهران بزرگ در نشست شوراي اداري اين اداره كل گفت: اداره كل شرق تهران بزرگ، رتبه نخست ابلاغ الكترونيكي( ٩٦ درصد) و رتبه سوم ارسال و پرداخت ليست اينترنتي (٩٩درصد) در كشور را كسب كرد.
غلامحسين ستوده خو گفت: توسعه خدمات غيرحضوري منتج به كاهش مراجعه كنندگان، تكريم بيمه شدگان و افزايش دسترسي به خدمات مطلوبتر شده است.
مدير كل تامين اجتماعي غرب تهران بزرگ در نشست اين اداره كل گفت: اداره كل غرب تهران بزرگ سال گذشته موفق به اخذ سه رتبه از سوي وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي و دفتر منابع انساني و تحول اداري استانداري و دفتر ارزشيابي امور استان‌ها شد.
ناهيد حيدري با اشاره به عملكرد اداره كل غرب تهران بزرگ در خصوص وصول مطالبات اظهار داشت: با همت و تلاش كاركنان و با استفاده از تمام ظرفيت‌هاي موجود در سال ١٣٩٤ در بخش بدهي معوقه نسبت به برنامه مصوب بيش از ١٥٠% رشد داشتيم.
وي ازتدوين چشم انداز ماموريت هاي اداره كل تامين اجتماعي غرب تهران بزرگ در سال جاري خبر داد و گفت: بيش از ١٠راهبرد عملياتي جديد در تحقق اهداف اين سازمان ترسيم شده است.
اجتمام/1724/7268

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گسترش خدمات غيرحضوري، شاخص رضايتمندي بيمه شدگان و كارفرمايان است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X