رقابت 11 نفر در فاروج در چهارمين دوره انتخابات مجامع هلال احمر

صادق خالق زاده روز دوشنبه در گفت و گو با ايرنا اظهار داشت: در اين رقابت 203 نفر واجد شرايط راي دادن هستند.
وي با اشاره به اينكه، مرحله نخست چهارمين دوره انتخابات مجامع هلال احمر در سراسر كشور با يك تغيير در نحوه ثبت نام داوطلبان شركت در اين مجامع اجرا مي شود بيان داشت: در اين دوره با راه اندازي سامانه ثبت سوابق وفعاليت اعضا براي هلال احمر، فقط كساني مجاز به شركت در انتخابات خواهند بود كه از قبل در سوابقشان در سامامانه ثبت شده وموفق به گرفتن دعوتنامه شركت در مجامع شده باشند.
خالق زاده گفت: در اين انتخابات نجاتگران، امداد گران، داوطلبان وجوانان فعال عضو جمعيت هلال احمر به داوطلب شوراي اجرايي وبازرسي جمعيت راي مي دهند.
وي با بيان اينكه شعار اين انتخابات ' پويائي و مشاركت آگاهانه' است، تصريح كرد: اميدوار هستيم زمينه حضور حداكثري و موثر اعضا و داوطلبان در اركان تصميم‌گيري جمعيت هلال احمر فراهم شود.
خالق زاده، در خصوص هدف از برگزاري اين انتخابات خاطرنشان كرد: هدف، نهادينه كردن مشاركت اعضا، داوطلبان فعال، افراد نيكوكار و خيرين در جمعيت هلال احمر به عنوان موسسه ‌خيريه‌اي، مردمي و غيردولتي است.
وي با اشاره به وظايف و اختيارات شوراي اجرائي شهرستان براساس اساسنامه جمعيت هلال احمر بيان كرد: تنظيم برنامه و بودجه تراز ساليانه جمعيت مربوطه و ارائه آن به مجمع شهرستان، تدوين راهكارهاي لازم در راستاي اجراي مصوبات شهرستان مربوطه ، تدوين برنامه‌هاي كلي شهرستان و ارائه آن به مجمع شهرستان و غيره از جمله اين موارد است.
افزون بر7 هزار نفر در شهرستان فاروج، در بخش هاي مختلف جمعيت هلال احمر شهرستان عضو هستند.
شهرستان52 هزار نفري فاروج در 90 كيلومتري شرق بجنورد واقع است.
7187/ 6042

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رقابت 11 نفر در فاروج در چهارمين دوره انتخابات مجامع هلال احمر» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X