سردار دهقان: آزمایش موشكی با بُرد منتشرشده در رسانه ها نداشته ایم

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از اداره كل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع؛ سردارسرتیپ پاسدارحسین دهقان درخصوص بحث دفاعی كشوراظهاركرد: آمریكایی ها و عربستانی ها تلاش می كنند درمنطقه فضای التهاب و تشنج را توسعه دهند و اصطلاحا ایران هراسی را در راس برنامه های خود قراردادند و هر اتفاقی می افتد با این موضوع مرتبط می كنند.
وزیردفاع با تاكید براینكه در بحث دفاع اساسا دكترین ما دفاعی است، افزود: ما هیچ گاه با نگاه تهاجمی حركت نكرده ایم و آن چه انجام می دهیم ارتقاء ‌توان دفاعی كشورمان است.
سردار دهقان با بیان اینكه اقدامات ما برای تامین امنیت كشورمان است زیرا قدرت دفاعی ایران عامل ثبات منطقه نیز می باشد، افزود: امنیت و توسعه منطقه در گرو هم و توان دفاعی ما ضامنی بر این موضوع است.
وی گفت: كسانی كه از فرامنطقه درمنطقه ما حضور دارند سعی می كنند حضورشان را موجه جلوه دهند و هر خبر و مسئله ای را به عاملی برای تهدید خودشان تبدیل كنند.
وزیردفاع تاكیدكرد: هیچگاه ایران اسلامی چشم طمع به كشوری ندارد و برای ثبات منطقه نیز هزینه پرداخت می كند، لذا كسانی كه این مسائل را مطرح می كنند مانورهای هر روزه آمریكا و كشورهای مشترك و خرید موشك های دوربرد عربستان را نادیده گرفته اند.
اجتمام/7029/1724

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سردار دهقان: آزمایش موشكی با بُرد منتشرشده در رسانه ها نداشته ایم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X