وزیر ورزش و جوانان حكم مهدی تاج را امضا كرد

به گزارش ایرنا، روز شنبه 18 اردیبهشت ماه انتخابات فدراسیون فوتبال پس از كش و قوس های فراوان برگزار شد و در نهایت مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال برای 4 سال آینده انتخاب شد.
معاون وزیر ورزش و جوانان در مجمع فدراسیون گلف اعلام كرد كه صبح امروز محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان حكم تاج را امضا كرده است.
نصرالله سجادی در مورد اجاره سنگینی كه فدراسیون گلف برای ساختمان اداری خود به صندوق حمایت از قهرمانان پرداخت می كند، گفت: اگر مبلغ اجازه زیاد است، مسئولان فدراسیون به فكر اجاره محل دیگری بوده و یا به ساختمان پیشین خود در مجموعه انقلاب بازگردند تا هزینه ها كاهش یابد.
وی در مورد صعود 22 پله ای گلف ایران در جهان و رسیدن به جایگاه پنجاهم و همچنین المپیكی بودن این رشته مفرح، عنوان كرد: گلف نیاز به رشد و توسعه بیشتر دارد و این دوره المپیك را از دست داده است. آنها فرصت دارند برای بازی های آسیایی 2018 اندونزی آماده شده و قطعا در صورت داشتن توانایی مناسب برای المپیك های بعدی مورد حمایت خواهند بود.
این مقام مسئول در مورد اختصاص اعتبار 10 میلیارد ریالی وزارت ورزش به فدراسیون برای ترمیم زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب تهران، گفت: این مساله با هماهنگی سید مناف هاشمی معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزیر ورزش و جوانان صورت گرفته و نمی توانم نظر خاصی در موردش بدهم.
وی با اشاره به اینكه وزارتخانه از گلف همانند دیگر رشته ها حمایت می كند، ادامه داد: گلف باید در زمینه استعدادیابی تلاش كند و وزارت ورزش هم از هیات های استانی حمایت می كند. 14 هزار هیات استانی در رشته های مختلف وجود دارد و اگر بخواهیم به هركدام 50 میلیون ریال كمك كنیم، مبلغ زیادی می شود كه امكان پرداختش وجود ندارد.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش، افزود: هیات های كه طرح استعدادیابی خود را ارائه و برنامه عملیاتی را شروع كنند به طور یقین مورد حمایت خواهند بود و اعتبار خاصی به آنان داده می شود.
وی در مورد تجهیر و تاسیس زمین گلف در شهرهای مختلف، گفت: در حال حاضر دولت 3 هزار و 300 طرح ورزشی نیمه تمام دارد و نمی توانیم طرح جدید را دست بگیریم، چراكه این كار از نظر قانونی امكان پذیر نیست و بهتر است هیات ها با همكاری حامیان مالی به دنبال زمین باشند.
در این نشست، احمد گواری مدیركل دفتر امور مشتركین فدراسیون ها، سیدعبدی افتخاری مدیركل دفتر نظارت و برنامه ریزی ورزش قهرمانی و رامین طباطبایی مدیركل استعدادیابی و توسعه قهرمانی و حرفه ای وزارت حضور داشتند.
ورزشی1828 **9118**1379

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وزیر ورزش و جوانان حكم مهدی تاج را امضا كرد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X