استاندار بوشهر: كيفيت بخشي درساخت مدارس مد نظر خيرين باشد

به گزارش ايرنا، مصطفي سالاري روز دوشنبه در هجدهمين جشنواره خيرين مدرسه ساز استان بوشهر افزود: امروز برخي از مدارس از داشتن آزمايشگاه، كتابخانه و بسياري فضاهاي جنبي ديگر كه در كيفيت بخشي امر تحصيل تاثير دارند محروم هستند كه حضور خيران در تامين اين زيرساختها ضروري است.
وي اضافه كرد: پراكندگي جمعيت دراستان بوشهرباعث شده كه بسياري از دانش آموزان ممتاز و با استعداد استان يا از فضاي آموزشي باكيفيت محروم شوند و يا مجبور به ترك تحصيل باشند كه احداث يك مدرسه شبانه روزي با كيفيت و داراي همه استانداردهاي آموزشي در منطقه اي ازاين استان با همت و همكاري خيران مدرسه ساز ضروري است.
استاندار بوشهر گفت: دخالت خيران مدرسه ساز در امر كيفيت بخشي مدارس و فضاهاي آموزشي باعث ارائه خدمات آموزشي با كيفيت در مدرسه ها در فضايي رقابتي و انگيزشي با مشاركت اوليا مي شود.
وي با بيان اينكه با ارتقاي كيفيت آموزشي زمينه پرورش نيروهاي انساني با استعداد نيز فراهم مي شود افزود: دليل اينكه سهم ما در توسعه پروژه هاي ملي در استان آنطور كه مردم انتظار دارند نيست را بايد در آموزش و پرورش جست و جو كرد.
استاندار بوشهر گفت: برگزاري كلاسهاي كنكور و ساير برنامه هاي ديگر تنها حالت يك تسكين را دارد و بايد براي پرورش نيروهاي انساني توانمند از مقطع ابتدايي برنامه ريزي شود.
وي تاكيد كرد: اولويت استان در همه برنامه هاي آموزشي ارتقاي كيفيت آموزش و پرورش است و در اين ارتباط نيز برنامه ريزي دقيقي صورت مي گيرد
سالاري افزود: يكي از راههاي كاهش آسيبهاي اجتماعي اين است كه در مدرسه ها خوب كار شود چون دانش آموزان در بهترين سن يادگيري هستند.
وي خطاب به رئيس اتاق بازرگاني استان بوشهر گفت: در گذشته بازرگانان و تاجران استان بوشهر نقشي مهم در مدرسه سازي، آموزشهاي رسمي، عمومي و تقويت بنيه علمي دانش آموزان داشتند امروز نيز از اتاق بازرگاني استان بوشهر انتظار داريم در اين زمينه همكاري لازم را با آموزش و پرورش داشته باشند.
استاندار بوشهر بيان كرد: خيران مدرسه ساز از استانهاي ديگر وارد استان بوشهر مي شوند و اقدام به مدرسه سازي مي كنند، انتظار داريم كه حضور بازرگانان و تاجران در كنار آموزش و پرورش پررنگ تر شود.
6047/6043

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استاندار بوشهر: كيفيت بخشي درساخت مدارس مد نظر خيرين باشد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X