نفرات برتر مسابقات قرآن دانشگاه آزاد خراسان رضوي معرفي شدند

به گزارش ايرنا، اين مسابقات ديروز با حضور 50 نفر از دانشجويان، استادان و كاركنان مرد و زن دانشگاه هاي آزاد اسلامي مشهد، سبزوار، نيشابور، گناباد، قوچان، كاشمر، بجستان و سرخس آغاز شده بود.
در پايان اين مسابقات در رشته هاي حفظ كل، حفظ 20 جزء، تحقيق و ترتيل استادان مرد به ترتيب سيداميررضا هاشمي جواهري، سيدمحمد رضوي، مجيد سالارزهي و سيدعلي مؤمنيان رتبه هاي نخست را به خود اختصاص دادند.
در بخش حفظ كل، حفظ 20 جزء و ترتيل استادان زن به ترتيب زهره حسين زاده، صديقه مرادي و بهجت آسيون رتبه هاي نخست را كسب كردند.
در بخش حفظ كل، حفظ 20 جزء، حفظ 10 جزء، حفظ 5 جزء، تحقيق، ترتيل و اذان دانشجويان پسر نيز به ترتيب غلامرضا سيدآبادي، صالح اخترشناس، مجتبي افتخاري، عبدالوهاب تيمورپور، هادي فصيحي، ميثم ميري و ابوالفضل رشيدي رتبه هاي نخست را كسب كردند.
در بخش حفظ كل، حفظ 20 جزء و حفظ 5 جزء دانشجويان دختر نيز به ترتيب فاطمه مباركي، آمنه قرايي و ربابه شقايق كارگر رتبه نخست را كسب كردند.
در بخش ترتيل، تحقيق، حفظ 10 جزء و اذان كاركنان مرد نيز احمد مرادي، حميد مصوري نظام‌ آبادي، غلامحسين دهقاني و ابوالفضل حاتمي رتبه هاي نخست را از آن خود كردند و در بخش تحقيق و ترتيل كاركنان زن نيز زكيه توانا و آزاده قاسمي رتبه هاي برتر را كسب كردند.
شهر 130 هزار نفري تربت حيدريه در 150 كيلومتري جنوب غربي مشهد قرار دارد.
6121/5132

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نفرات برتر مسابقات قرآن دانشگاه آزاد خراسان رضوي معرفي شدند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X