بيانيه احزاب و تشكل ها به مناسبت سفر كاروان تدبير و اميد به كرمان

به گزارش ايرنا جمعيت توسعه و آزادي استان كرمان از مردم براي استقبال از دكتر روحاني دعوت كرد.
در بنر تبليغي اين تشكل سياسي تازه تاسيس آمده است: مقدم مبارك رييس جمهور محترم حضرت حجت الاسلام و المسلمين دكتر حسن روحاني را به استان شهيد باهنر و آيت الله هاشمي رفسنجاني گرامي مي داريم.
مجمع نيروهاي خط امام (ره) نيز در بيانيه اي اظهار كرد: بهار طبيعت با حضور مردي از جنس عقلانيت، تدبير و اميد در سرزمين كريمان و موطن سرداران شهيد، به بهار شكفتن تبديل مي شود و كاروان خدمت و تلاش را با خود به همراه مي آورد.
در پيام جمعي از فعالان علمي، سياسي و فرهنگي دانشگاه شهيد باهنر كرمان هم آمده است: دانشجويان فرهيخته دانشگاه شهيد باهنر كرمان، با توجه به سفر رياست محترم جمهور به استان كرمان براي اعلام حمايت از همه آنچه كه تاكنون لبخند رضايت را بر لبان همه ما نشانده و براي اينكه همه بدانند كه اگرچه دلخوري ها و انتقادها بر سر جاي خود باقي است، اما تا تحقق همه وعده هاي ارزشمند كاروان تدبير و اميد ما از پاي نمي نشينيم بدينوسيله براي استقبال از رياست محترم جمهور و هيئت همراه از همه شما دعوت مي كنيم.
حزب نداي ايرانيان شعبه استان كرمان در بيانيه اين حزب آورده است: رابطه اصلاح طلبان با دولت تدبير و اميد، رابطه اي برادرانه و حمايتي است. اصلاح طلبان در هر سنگري كه مي توانستند در راستاي كمك به دولت بر آمده از راي خود كوشيده اند و در صورت لزوم نقدهاي خود را نسبت به روندهاي غلطي كه امكان دارد باعث آسيب به دولت و در نتيجه خدمت رساني به مردم شود به شكل دوستانه عنوان كردند.
حزب نداي ايرانيان ورود كابينه تدبير و اميد به استان كرمان را به فال نيك گرفته و از همه مردم شريف و هميشه در صحنه استان كرمان دعوت كرد تا استقبالي در خور و شان مردم استان و رياست محترم جمهوري از كاروان اميد داشته باشند.
13 چهره شاخص كرماني هم از مردم براي استقبال از رئيس جمهوري دعوت كردند.
بخشي از متن پيام اين چهره ها بدين شرح است: بر اين باوريم كه حضور پر شور و شكوه شما مردم فهيم و نجيب در استقبال از كاروان تدبير و اميد صحنه هاي جاوداني از بزرگي و قدرشناسي را در استان پهناورمان به ثبت خواهد رساند. استاني كه صفحات تاريخ آن مزين به رشادت، شهامت و ايثار سرداران شهيدش در هشت سال دفاع مقدس بوده و مفتخر به داشتن بزرگمرداني همچون حضرت آيت الله هاشمي رفسنجاني و دكتر شهيد محمدجواد باهنر است. ضمن دعوت از شما هم استاني هاي ارجمند جهت شركت در مراسم استقبال از رياست محترم جمهوري و هيئت محترم دولت و خلق رويدادي تاريخي و بيادماندني، اميدواريم كه اين اتفاق منشاء بركات فراوان براي استان و مردمان نجيب آن باشد.
سازمان هاي مختلف مردم نهاد در استان كرمان بويژه تشكل هاي جوانان نيز با مشاركت در برنامه هاي استقبال مردمي از كاروان تدبير و اميد، ساير مردم و اقشار را به حضور در اين برنامه همگاني دعوت كردند.
رئيس جمهوري فردا (سه شنبه) در بيست و هفتمين سفر استاني كاروان تدبير و اميد وارد كرمان مي شود.
7437/3028

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بيانيه احزاب و تشكل ها به مناسبت سفر كاروان تدبير و اميد به كرمان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X