هواي اهواز و اصفهان ناسالم،6 كلان شهر سالم

به گزارش گروه علمي ايرنا از مركز كنترل و پايش محيط زيست، براساس آنچه در سايت ماهواره اروپايي Eumetsat مشاهده شده است، تحليل وضعيت گرد و غبار از ساعت 8 صبح 19ارديبهشت تا 8 صبح 20 ارديبهشت، به علت پوشش ابر در حال عبور كه در نيمه شمالي و غربي كشور در طول روز قابل مشاهده است، امكان پذير نبود.
از حدود ساعت 16 گرد و غبار محلي رقيقي مناطق بدون ابر به خصوص در استان هاي سيستان و بلوچستان، يزد و حاشيه غربي درياي خزر را در برگرفت و تا نيمه شب كمي افزايش غلظت پيدا كرد و تا صبح امروز تقريبا به همان صورت باقي ماند.
مجيد آزادي مدير گروه پژوهشي و هواشناسي ديناميك و هم ديدي پژوهشكده هواشناسي و علوم جوي به خبرنگار علمي ايرنا گفت: سرعت كنوني باد در تهران 5 متر بر ثانيه ( 17كيلومتر بر ساعت)، ميزان ديد افقي بيش از 10 كيلومتر و رطوبت نسبي 14 درصد است.
وي اظهار كرد: هواي كنوني تهران ابري با بيشينه دماي 28 و كمينه دماي 16 درجه سانتيگراد در 24 ساعت گذشته اعلام شده است.
آزادي گفت: هواي تهران براي 24 ساعت اول قسمتي ابري در بعدازظهر افزايش ابر و وزش باد، 24 ساعت دوم نيمه ابري به تدريج ابري در بعد ازظهر رگبار و رعد و برق و 24 ساعت سوم ابري در بعضي ساعات بارش باران و وزش باد پيش بيني شده است، دماي كنوني تهران 28 درجه سانتيگراد و جهت وزش باد غربي گزارش شده است.
علمي 9014**2017

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هواي اهواز و اصفهان ناسالم،6 كلان شهر سالم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X