تحصیل بیش از ۱۴ درصد دانش آموزان علوم و معارف کشور در خوزستان

به گزارش خبرنگار مهر، رضا شیشه بر ظهر امروز در مراسم تجلیل از روسای ادارات آموزش و پرورش، روسای ادارات تبلیغات اسلامی و مدیران مدارس علوم و معارف اسلامی خوزستان اظهار کرد: اولین مدرسه علوم و معارف کشور سال ۸۰ در استان خوزستان ساخته شده است.

وی افزود: اولین مدرسه در استان ۳۰ دانش آموز پسر داشت و در حال حاضر در سطح خوزستان ۱۴ دبیرستان علوم ومعارف وجود دارد ولی با توجه به دوره اول دبیرستان می توان گفت ۱۷ دبیرستان در سطح استان داریم.

مسئول هماهنگی مدارس علوم و معارف اسلام صدرا تبلیغات اسلامی خوزستان تصریح کرد: در کل کشور ۱۲۰ دبیرستان پسرانه و دخترانه وجود دارد و استان خوزستان با توجه به ۱۷دبیرستان نیز ۱۴.۵ درصد دانش آموزان را در حوزه علوم و معارف به خود اختصاص داده است.

شیشه بر با بیان اینکه ارتباط، تعامل و همکاری خوبی بین آموزش و پرورش و سازمان تبلیغات وجود دارد، اضافه کرد: این ارتباط به این معنا نیست که هیچ مشکلی نداریم و به نقطه مطلوب رسیده ایم بلکه در حال حاضر مشکل نیروی خود را مدنظر داریم.

وی تصریح کرد: با این ارتباطات خوب بسیاری از این مسائل قابل حل است به طوری که درسال گذشته با همکاری بخشی از آنها را حل کردیم.

مسئول هماهنگی مدارس علوم و معارف اسلام صدرا تبلیغات اسلامی خوزستان با اشاره به اینکه در این مراسم از ۱۴ نفر تجلیل می شود، عنوان کرد: در شوشتر مشکل فضای آموزشی داریم و در دزفول نیز مدرسه علوم ومعارف در حاشیه شهر قرار دارد که انشاالله به همکاری بیشتر برای رفع این مشکلات را داریم.

شیشه بر یکی از شرایط ورود به این مدارس را گزینش از طریق آزمون در دوره متوسطه عنوان کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تحصیل بیش از ۱۴ درصد دانش آموزان علوم و معارف کشور در خوزستان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X