اطلاعیه دیوان محاسبات درخصوص حقوق چند ده میلیونی برخی مدیران بیمه مركزی

به گزارش ایرنا از خانه ملت، روابط عمومی دیوان محاسبات كشور در پی انتشار خبری راجع به حقوق میلیونی مدیران بیمه مركزی به منظور رفع ابهام و اقدامات دیوان محاسبات در این خصوص ، اطلاعیه ای صادر كرد كه متن آن به شرح زیر است:
'در تاریخ 10/11/1392 توسط كارگروه ذی ربط فوق العاده خاص موضوع بند (ح) ماده (50) قانون برنامه پنجم توسعه جمهوری اسلامی،برای اعضای هیات مدیره و مدیران عامل بانك ها و بیمه های دولتی تصویب شده است، پس از آن دیوان محاسبات كشور درخصوص غیرمستمر بودن فوق العاده مذكور و عدم احتساب آن در اضافه كار اعضای هیات مدیره و مدیران عامل تذكر لازم را به مدیران بانك ها و بیمه ها اعلام نموده كه از زمان تذكر دیوان، مراتب در پرداخت های سال 1393 و 1394 بیمه مركزی اصلاح شده است، لیكن به علت عدم اصلاح پرداخت های سال 1392 پرونده تخلف مسئولان بیمه مركزی در این خصوص به دادسرای دیوان محاسبات ارسال شده است.
متاسفانه برخلاف رویه موجود در اسفندماه سال 1394 مابه التفاوت اضافه كار برای 6 ماه از سال 1394 اعضای هیات عامل و رئیس كل بیمه مركزی به همراه حقوق و مزایای اسفند آنان در یك لیست حقوقی پرداخت شده كه با تذكر دیوان محاسبات مبلغ 2.106.710.000 از وجوه غیرقانونی به حساب های مربوطه عودت داده شده كه تخلف یادشده نیز در دست رسیدگی دیوان محاسبات می باشد.
همچنین اعضای هیات مدیره برخی از بانك های دولتی نیز مشابه بیمه مركزی دریافت های غیرقانونی در پایان سال قبل داشته اند كه علاوه بر طرح پرونده آنان در دادسرای دیوان محاسبات،تذكر جدی به مدیران عامل بانك های مذكور داده شده كه سریعاً نسبت به واریز دریافت های غیرقانونی بر حساب های خزانه اقدام كنند.'
سیام**3070**1449

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اطلاعیه دیوان محاسبات درخصوص حقوق چند ده میلیونی برخی مدیران بیمه مركزی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X