امسال هيچ گونه بازنشستگی پيش از موعد در آموزش و پرورش نداريم

۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۹ - کد خبر: 182338 امسال هيچ گونه بازنشستگی پيش از موعد در آموزش و پرورش نداريم

سلامت نیوز: معاون توسعه مديريت و پشتيبانی وزير آموزش و پرورش گفت: زمان اتمام اجرای قانون بازنشستگی پيش از موعد بدون سنوات ارفاقي پنجم شهريورماه سال 94 بوده است به همين دليل هيچ گونه بازنشستگی پيش از موعد در آموزش و پرورش نداريم.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان، سیدمحمد بطحایی درخصوص شرایط بازنشستگی پیش از موعد فرهنگیان در سال تحصیلی 95-94، اظهار كرد: به استناد نامه شماره 9591/د/210 صندوق بازنشستگی كشور و باتوجه به اتمام زمان اجرای قانون بازنشستگی پیش از موعد بدون سنوات ارفاقی درخواست همكاران مورد قبول قرار نمی گیرد و بخشنامه ای در این باره صادر نخواهد شد.

وی با بیان اینكه بازنشستگی پیش از موعد برای كارمندان مرد و زن بدون شرایط سنی، 25 و 20 سال خدمت قابل قبول طبق قوانین و مقررات امور استخدامی است، تصریح كرد: باتوجه به قانون تمدید بازنشستگی پیش از موعد كاركنان دولت مبنی بر تمدید آن به مدت 5 سال از تاریخ انقضای مهلت قانونی مزبور، اجرای این دستورالعمل در مورد كاركنانی كه درخواست بازنشستگی پیش از موعد خود را ارائه و ثبت دفتر شده باشد، ابلاغ بازنشستگی صادر شده باشد، امكان پذیر است.

بطحایی خاطرنشان كرد: هزینه اجرای قانون بازنشستگی پیش از موعد كاركنان موضوع این دستورالعمل به میزان سنواتی كه زودتر بازنشسته می شوند، باید از محل اعتبارات سال جاری دستگاه به حساب صندوق بازنشستگی كشوری واریز و مدارك واریزی به همراه پیشنهاد برقراری حقوق بازنشستگی ارائه شود.

[ منبع این خبر سایت سلامت نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امسال هيچ گونه بازنشستگی پيش از موعد در آموزش و پرورش نداريم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت سلامت نیوز منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X