امكان واگذاری مسكن مهر به خبرنگاران وجود دارد

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از اداره كل روابط عمومی استانداری قزوین، منوچهر حبیبی در جلسه بررسی مسائل و مشكلات تعاونی مسكن مطبوعات استان كه با حضور معاون سیاسی و امنیتی و مدیران كل دفاتر فنی، شهری و اعضای تعاونی برگزار شد، افزود: خبرنگاران از نظر اقتصادی و تمكن مالی جزو اقشار ضعیف جامعه محسوب شده و رفع پاره ای از مشكلات آنان بی شك به تقویت حوزه اطلاع رسانی می انجامد.
وی ادامه داد: مسائل و مشكلات تعاونی مسكن مطبوعات با همكاری و مشاركت شهرداری قزوین و بانك مسكن حل و فصل خواهد شد و تا پایان هفته نیز در نشست مشترك با مدیران یاد شده نسبت به آن تصمیم گیری می شود.
معاون امور عمرانی استاندار قزوین با اشاره به اینكه خبرنگاران نباید دغدغه مسكن داشته باشند، تاكید كرد: در حال حاضر ما آماده واگذاری واحدهای مسكن مهر در شهرك مهرگان قزوین هستیم.
به گفته این مسئول، در صورتی كه لیست متقاضیان مسكن مهر از سوی شركت تعاونی مسكن مطبوعات تهیه شود هماهنگی لازم برای واگذاری این واحدها در چارچوب شرایط و قوانین وزارت راه و شهرسازی وجود دارد.
حبیبی در ادامه با بیان اینكه در جریان كامل مشكلات تعاونی مسكن مطبوعات قرار داشته و بخش زیادی از مسائل آن نیز تاكنون حل و فصل شده، یادآور شد: در كوتاه ترین زمان ممكن با دستگاه های ذیربط تلاش می كنیم تا خبرنگاران بتوانند بدون هیچ دغدغه ای به رسالت و ماموریت اصلی خود كه همانا اطلاع رسانی است، مشغول شوند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین نیز در این جلسه اظهار كرد: خبرنگاران و رسانه ها وظیفه و ماموریت سختی بر دوش داشته و در تمامی مراسم ها و نشست ها با ثبت و ضبط رویدادها، حضور فعالی دارند.
ایوب رحیمی افزود: حرفه خبرنگاری شغلی پراسترس و حساس بوده و باید برای كاهش بخشی از دغدغه ها و انتظارات آنان تلاش های جدی و مستمر صورت گیرد.
وی با تاكید بر لزوم همكاری نزدیك شهردای قزوین و بانك مسكن برای حل مسائل مرتبط به تعاونی مسكن مطبوعات، یادآور شد: باید با همكاری و مساعدت همه دستگاه ها ذیربط، مشكلات این قشر از جامعه مرتفع شود تا آنان بدون دغدغه و در كمال آرامش و فراغ بال بتوانند به وظیفه خود كه همانا اطلاع رسانی جامع، دقیق و صادقانه است، بپردازند.
رئیس شورای اطلاع رسانی استان قزوین خاطرنشان كرد: از اصحاب رسانه و خبر انتظار داریم به وظیفه اصلی خود كه اطلاع رسانی است توجه كرده و از ایجاد انشقاق و دو دستگی در جامعه پیشگیری به عمل آورند.
در ابتدای این جلسه، علی علیمحمدی نائب رئیس خانه مطبوعات و سایر اعضای شركت تعاونی مسكن به طرح مسائل و مشكلات پیش روی شركت تعاونی مطبوعات استان و بیان انتظارات و دغدغه های خود در این حوزه پرداختند.
6101/8054

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امكان واگذاری مسكن مهر به خبرنگاران وجود دارد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X