احزاب با تقويت ارتباط مردم و حاكميت، باعث ثبات سياسي مي‌شوند

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومي استانداري سمنان، محمدامين رضازاده در نشست با فرمانداران و بخشداران سمنان در سالن غدير استانداري، بر نقش و اهميت ارتباط مردم با دولت به ويژه از طريق احزاب و تشكل ها و سازمان هاي مردم نهاد تاكيد كرد.
وي افزود : تقويت احزاب و فراهم كردن زمينه ارتباط مردم با حاكميت بسيار مهم است كه همسويي در اهداف ملي و تقويت نگاه ملي را به همراه دارد.
وي وجود همدلي ملي در مردم را تقويت كننده نظام و كاهش دهنده نگاه هاي قومي محلي و تقابل و اختلاف دانست.
رضازاده با اشاره به موفقيت دولت تدبير و اميد در به سرانجام رساندن برجام و برگزاري انتخابات موفق هفتم اسفند و تثبيت فضاي آرام سياسي در كشور و افزايش اعتماد مردم به نظام، افزود: هنر دكتر روحاني رئيس جمهوري و دولت تدبير و اميد، نهادينه كردن مشي اعتدال در كشور است.
وي ادامه داد : اكنون نيز با برگزاري انتخاباتي مورد اعتماد مردم، يك مجلس معتدل با حضور نسبي همه تفكرات سياسي در كشور تشكيل شده و اميد مردم براي ايجاد ثبات بيشتر در مديريت اجرايي و قانونگذاري كشور بيشتر شده است.
مديركل سياسي وزارت كشور افزود : وجود ثبات سياسي و قانوني در كشور زمينه رونق اقتصادي را نيز فراهم مي آورد و اين ثبات علاوه بر كاهش فساد اقتصادي، حتي در هم افزايي و ارتباط بين المللي نيز موثر است و باعث امنيت سرمايه گذاري و اعتماد جلب و جذب سرمايه گذار در كشور مي شود.
در اين جلسه مهدي بندرآبادي، مديركل سياسي و انتخابات استانداري سمنان، گزارشي از وضعيت سياسي استان و تاثير عملكرد كميسيون هاي كارگري و دانشجويي ارائه كرد.
همچنين فرمانداران شهرستان هاي استان سمنان نيز مباحثي درباره امور حوزه فعاليت خود ارائه دادند.
استان سمنان با حدود 670 هزار نفر جمعيت شامل 77 درصد جمعيت شهري و 23 درصد روستايي، داراي هشت شهرستان، 15 بخش، 20 شهر و 584 آبادي داراي سكنه است.
6103/6026

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «احزاب با تقويت ارتباط مردم و حاكميت، باعث ثبات سياسي مي‌شوند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X