استاندار سمنان بر مشاركت مردم در عرصه هاي مختلف جامعه تاكيد كرد

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومي استانداري سمنان به ايرنا، محمدرضا خباز در نشست فرمانداران و بخشداران استان با تقدير از فرمانداران استان سمنان براي برگزاري انتخابات موفق در هفتم اسفند 94 و زمينه سازي براي استقبال مردم از رئيس جمهوري، تاكيد كرد: حضور مردم در صحنه ها، پشتوانه اصلي نظام است.
وي با اشاره به اهميت مشاركت مردم به ويژه فعالان اقتصادي و سياسي در تحقق سياست هاي اقتصاد مقاومتي، اظهار داشت : نقش مردم در اين زمينه بسيار مهم است و مي تواند اقتصاد را رونق بخشد.
وي حفظ شان و جايگاه سازماني و رعايت اخلاق و تواضع را در ارتباط با مردم بسيار مهم برشمرد و خاطرنشان كرد : مسئولان و كاركنان نظام بايد رفتاري در شان جايگاه سازماني كه به آن ها به امانت سپرده شده داشته باشند، زيرا مردم به شخصي كه در جايگاه مسئوليتي قرار مي گيرد توجه مي كنند و انتظار رعايت جايگاه سازماني را دارند.
استاندار سمنان ادامه داد : فرمانداران و مديران دستگاه هاي اجرايي بايد مراقب عملكرد و رفتار مناسب از طرف نيروهاي خود نيز باشند و رعايت تقواي جمعي در نظام سازماني و اداري، مهم تر از تقواي فردي است.
خباز با اشاره به ضرورت ها و اهميت استقرار دولت الكترونيك در استان سمنان خاطرنشان كرد : در صورت مجهز شدن به دولت الكترونيك، امكان فساد اداري و رانت و رشوه كاهش مي يابد و رضايتمندي و اعتماد مردم افزايش خواهد يافت و اقتصاد كشور و زمينه سرمايه گذاري و امنيت سرمايه گذاري بيشتر فراهم مي شود.
نشست فرمانداران و بخشداران استان سمنان با حضور محمد امين رضازاده مديركل سياسي وزارت كشور، محمدرضا ميرزايي معاون سياسي امنيتي، مهدي بندرآبادي مديركل سياسي و انتخابات استانداري و فرمانداران و بخشداران استان سمنان در سالن غدير استانداري برگزار شد.
كميسيون كارگري و كميسيون دانشجويي در استان سمنان با توجه به وجود پروانه فعاليت هزار و 790 واحد صنعتي و تحصيل 112 هزار دانشجو در 64 دانشگاه و موسسه آموزش عالي، بر مسائل و مشكلات اين دو قشر نظارت دارد.
6103/6026

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استاندار سمنان بر مشاركت مردم در عرصه هاي مختلف جامعه تاكيد كرد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X