هفت انتصاب جديد درمجموعه استانداري خوزستان

به گزارش ايرنا عبدالحسن مقتدايي روز دوشنبه با صدور احكامي سرپرست فرمانداريهاي هويزه، شوشتر، حميديه، مسجد سليمان و نيز مدير كل دفتر فني استانداري خوزستان را تعيين كرد.
در اين ابلاغها غلام عليدادي به عنوان سرپرست فرمانداري هويزه، مصطفي سمالي به عنوان سرپرست فرمانداري شوشتر، عبدالرضا سعيدي نيا به عنوان سرپرست فرمانداري حميديه، محسن قاروني به عنوان سرپرست فرمانداري مسجدسليمان و علي نيازي به عنوان مدير كل دفترفني،امورعمراني،حمل و نقل و ترافيك استانداري خوزستان منصوب شدند.
استاندار خوزستان همچنين هدايت اله زارع زاده را به عنوان معاون شهرسازي ،معماري و برنامه ريزي شهري اداره كل دفترفني،امورعمراني،حمل و نقل و ترافيك استانداري خوزستان و اشرف عسكري را به عنوان مشاور استاندار در امور فني و شهرسازي منصوب كرد.
پيشتر نيز استاندار خوزستان در احكام جداگانه اي سرپرست فرمانداريهاي هنديجان، ماهشهر، دزفول و نيز مديركل مديريت بحران و مشاور اجرائي استاندار را منصوب كرده بود.
استاندار خوزستان از فرمانداران قبلي شهرستانهاي شوشتر، هويزه، حميديه و مسجد سليمان و نيز مدير كل قبلي دفتر فني استانداري خوزستان و معاون شهرسازي دفتر فني استانداري كه تا كنون اين مسئوليتها را بر عهده داشتند قدرداني كرد.
6064

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هفت انتصاب جديد درمجموعه استانداري خوزستان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X