نمایشگاه کتاب تهران یکی از نقطه‌های انتقالی فرهنگی نخبگان و توده‌های جامعه است

جابری انصاری سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به اهمیت نمایشگاه کتاب گفت: نمایشگاه کتاب تهران یکی از نقطه‌های انتقالی فرهنگی نخبگان و توده‌های جامعه ماست و در بعد بین‌المللی نیز نقطه انتقالی برای ارتباط ما با اصحاب فرهنگ و نشر در جهان است.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، حسین جابری انصاری سخنگوی وزارت امور خارجه در جمع خبرنگاران در نمایشگاه کتاب  درباره تأثیر نمایشگاه کتاب بر انتقال فرهنگ به دیپلماسی ایران، اظهار داشت: نمایشگاه کتاب تهران یکی از نقطه‌های انتقالی فرهنگی نخبگان و توده‌های جامعه ماست و در بعد بین‌المللی نیز نقطه انتقالی برای ارتباط ما با اصحاب فرهنگ و نشر در جهان است.

وی ادامه داد: نمایشگاه کتاب تهران فرصتی برای تعامل ناشران و نویسندگان به شمار می‌آید.همچنین این رویداد عظیم فرهنگی زمینه ارتباط بیشتر سیاستگذاران فرهنگی و دست‌اندرکاران حوزه کتاب و فرهنگ به ویژه ارتقای دیپلماسی فرهنگی را فراهم می‌کند.

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: با توجه به اینکه برگزاری نمایشگاه  کتاب تهران تجربه نخست شهر آفتاب است، امیدوارم به نحو احسن از آن بهره برداری شود. شهر آفتاب پروژه عظیمی است که مردم سالهاست منتظر آنند.

جابری انصاری ادامه داد: از آنجا که برگزاری نمایشگاه در داخل شهر مشکلات بسیاری اعم از حمل و نقل به وجود می‌آورد شهرداری تهران با راه‌اندازی شهر آفتاب و برگزاری نمایشگاه‌های مختلف  این مشکلات را برطرف کرد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نمایشگاه کتاب تهران یکی از نقطه‌های انتقالی فرهنگی نخبگان و توده‌های جامعه است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X