مدارس مرکز تهران دارای شناسنامه ترافیکی می شوند

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 11 تهران گفت: با هدف ایمن سازی ترافیکی فضای پیرامون مدارس و در راستای اجرای پروژه " شهر دوستدار کودک "، طرح تهیه و تدوین شناسنامه ترافیکی برای مدارس سطح منطقه آغاز شد.

به گزارش سرویس شهری ایسنا، سجاد زارع صفت در این باره افزود: طرح شناسنامه ترافیکی مدارس با مشارکت سفیران ترافیک در حال انجام بوده و شامل شناسایی نقاط حادثه خیز در مجاورت مدارس، اصلاح جانمایی و نصب علائم، تعبیه مسیر امن و فضای پارک سرویس مدارس و... است.

وی اظهار کرد: اجرای این طرح که با تعریف مسئولیت اجتماعی برای کودکان همراه است، گامی در جهت فرهنگ سازی ترافیک است و پس از شناسایی و بررسی موارد مورد نظر از سوی معاونت حمل و نقل و ترافیک ؛طرح در تمامی مدارس اجرا خواهد شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 11 تهران، همچنین در خصوص سفیران ترافیک مدارس،عنوان کرد : در راستای برنامه های مدیریت شهری برای آموزش مقررات ترافیکی به دانش آموزان و ارتباط با مدارس و مردم، عده ای از دانش آموزان که پیش از این با طرح پلیس مدرسه نیز همکاری می کردند ؛ به عنوان سفیران مدیریت شهری در خصوص موضوعات ترافیکی انتخاب شدند تا ضمن کمک در آموزش حمل و نقل و ترافیک و انتقال آموخته های ترافیکی به سایر دانش آموزان و خانواده ها فرهنگ سازی انضباط و قانون مداری بین نوجوانان نهادینه شود.

انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدارس مرکز تهران دارای شناسنامه ترافیکی می شوند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X