افزايش 15 درصدي مصرف گاز در لرستان

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومي شركت گاز لرستان، حشمت الله شمس خرم آبادي افزود: بر اساس آمارهاي موجود، بيشترين گاز مصرفي در اين مدت زمان مربوط به دهم فروردين با شش ميليون و يكصد هزار متر مكعب و كمترين ميزان مصرف گاز مربوط به چهاردهم فروردين باسه ميليون و هشتصد هزار متر مكعب بوده است.
وي اظهار داشت: مصرف گاز خانگي طي فروردين ماه امسال 90 ميليون مترمكعب است و اين در حالي است كه ميزان گاز مصرف شدهدر مدت مشابه سال گذشته 72 ميليون متر مكعب بوده كه نشانگر افزايش 20 درصدي مصرف است.
مدير عامل شركت گاز لرستان با اشاره به افزايش ميزان بارندگي و كاهش دما نسبت به مدت مشابه سال گذشته گفت: از عوامل مهم افزايش مصرف امسال پايين تر بودن نسبي دماي هوا نسبت به سال قبل و افزايش حدود 30 هزار مشترك طي يك سال اخير است.
تاكنون 755 روستاي استان از نعمت گاز بهره مند شده اند كه از اين تعداد طرح گازرساني به 201 روستا در سال 94 به بهره برداري رسيده است .
در حال حاضر 23 شهر استان شامل 98 درصد جمعيت شهري از نعمت گاز برخوردار هستند.
هم اكنون از مجموع دو هزار و 800 روستاي استان تعداد يكهزار و 530 روستا جمعيت بالاي 20خانوار دارد كه مي توان با توجه به شرايط واگذاري قانوني ، يكهزار و 200 روستا را به شبكه گازرساني متصل كرد.
7269/ 6001

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افزايش 15 درصدي مصرف گاز در لرستان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات



{literal} {/literal}
X