افزايش حقوق و مزاياي كاركنان ناجا در حال انجام است

به گزارش ايرنا از پايگاه خبري پليس، سردار ايوب سليماني در دومين روز از همايش سراسري فرماندهان، روسا و مديران ناجا، بهبود و ارتقا وضعيت معيشتي كاركنان را از اولويت هاي اساسي برشمرد و افزود: فرمانده ناجا همواره بر پيگيري امور معيشتي كاركنان تأكيد فراوان دارند و صيانت از كاركنان از اولويت هاي ناجا است.
وي با اشاره به افزايش حقوق برخي كاركنان مطرح كرد: تلاش شد حقوق كاركنان كم درآمد افزايش يابد و اين مهم محقق خواهد شد.
سليماني گفت: افزايش حقوق و مزاياي كاركنان ناجا در يك فرآيند برنامه ريزي شده و براساس اولويت بندي از كم درآمدها در حال انجام است.
وي گفت: در تلاشيم در مسيري حركت كنيم كه آرامش و آسايش بيش از پيش كاركنان را فراهم كنيم.
سليماني بر لزوم مديريت هزينه كردها تأكيد كرد و ادامه داد: هزينه كردها بايد براساس اولويت ها، برنامه ريزي، دقت و هوشمندي صورت گيرد و شايستگي هاي كليدي را بر پايه بايسته هاي اساسي استوار كنيم.
وي با اشاره تلاش هاي گسترده در راستاي افزايش اعتبار ناجا در سال 95 گفت: با پيگيري هاي مجدانه و مسئولانه فرمانده ناجا اين مهم در تعامل با دولت و مجلس محقق شد.
معاون هماهنگ كننده نيروي انتظامي، پيگيري موفقات بودجه اي سال 94 را نيز يك اولويت مهم برشمرد و افزود: در بحث توانمندي اقتصادي بايد بر فعال كردن منابع درآمدي تلاشي مضاعف صورت بگيرد.
وي با تاكيد بر لزوم تلاش روسا و فرماندهان ناجا در راستاي تحقق درآمدهاي پيش بيني شده، گفت: استفاده از درآمدهاي به حق در راستاي پيشبرد اهداف ناجا كارگشا است و بايد در عرصه هاي مختلف از كيان و حقوق حقه ناجا با تمام توان صيانت و دفاع كنيم.
سليماني خطاب به فرماندهان و روساي ناجا افزود: هر فردي در حوزه مأموريتي خود اولويت هاي اساسي را شناسايي و احصاء و منابع را براساس اولويت ها تزريق و هزينه كند زيرا دقت در مديريت هزينه بسيار كارآمد و مثمرثمر است.
معاون هماهنگ كننده ناجا خاطر نشان كرد: مي توان در راستاي پيشبرد اهداف و ارتقا امنيت با حفظ عزت و منزلت پليس، از ظرفيت هاي مردمي بهره برد.
اجتمام(1) ** 9105 ** 1071

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افزايش حقوق و مزاياي كاركنان ناجا در حال انجام است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X