دستور وزیر كشور برای شناسایی و برخورد با عاملان اقدام علیه مینو خالقی در فضای مجازی

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت كشور، متن نامه عبدالرضا رحمانی فضلی به حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزارت كشور به شرح زیر است:
جناب آقای ذوالفقاری
معاون محترم امنیتی و انتظامی
نظر به انتشار تصاویر خصوصی منتسب به سركار خانم مینو خالقی، در فضای مجازی، كه منجر به شكستن حریم خصوصی نامبرده و جریحه دار شدن افكار عمومی گردیده است، لازم است ترتیبی اتخاذ فرمائید، در اسرع وقت و با همكاری پلیس فتا نیروی انتظامی و عنداللزوم با مشاركت سایر نهادهای امنیتی و اطلاعاتی، نسبت به ردیابی و شناسائی عامل یاعاملین این اقدام غیر قانونی، غیر انسانی و مغایر با موازین اسلامی اقدام و پرونده متشكله به منظور بررسی و برخورد قانونی با مرتكب یا مرتكبین این امر، بدون فوت وقت در اختیار دستگاه قضائی ذیربط قرار گرفته و نتیجه به اینجانب گزارش شود.
عبدالرضا رحمانی فضلی-سیزدهم اردیبهشت نود و پنج

بنا بر این گزارش ، یك مقام آگاه در وزارت كشور درباره آخرین اقدامات این وزارتخانه در خصوص پرونده تخلف مذكور گفت: وزیر كشور در روز دو شنبه مورخ 13/2/95 وزیر كشور دقایقی پس از انتشار تصاویر فرد مورد نظر در فضای مجازی در نامه ای به دكتر ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی خود دستور داد در اسرع وقت با همكاری پلیس فتا و دیگر نهادهای امنیتی و اطلاعاتی، نسبت به شناسایی عامل یا عاملان انتشار تصاویر خصوصی منتسب به خانم مینو خالقی و معرفی آنان به دستگاه قضائی اقدام كند و پلیس فتا هم بررسی های خود را در این زمینه آغاز كرده است كه نتایج آن متعاقباً اعلام خواهد شد.
معاون امنیتی و انتظامی وزیر كشور و دبیر شورای امنیت كشور نیز در همان روز و طی نامه ای از سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی خواسته است تا پلیس فتا نسبت به شناسایی عاملین، تشكیل پرونده و معرفی مسببین به مراجع قضایی برای تعقیب قانونی اقدام و نتیجه را اعلام كند.
سیام**3070**1449

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دستور وزیر كشور برای شناسایی و برخورد با عاملان اقدام علیه مینو خالقی در فضای مجازی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X