مديرعامل جمعيت هلال احمر سيستان و بلوچستان: ايرنا عضوي از خانواده هلال احمر است

به گزارش ايرنا رسول راشكي روز دوشنبه در ديدار رييس، خبرنگاران و كاركنان خبرگزاري ايرنا مركز زاهدان به مناسبت هفته هلال احمر با مدير و معاونان اين نهاد اظهار داشت: خبرگزاري جمهوري اسلامي با در نظر گرفتن مصلحت ها همواره نقش بسيار مهمي در انعكاس فعاليت هاي جمعيت هلال احمر و همكاري و همراهي با امدادگران اين نهاد به ويژه در زمان هاي بحران و حوادث داشته است.
وي ادامه داد: اخبار جمعيت هلال احمر سيستان و بلوچستان همواره با صحت، دقت و سرعت از طريق خبرگزاري ايرنا مركز زاهدان منعكس شده و به راحتي مي توان به اين اخبار استناد كرد.
وي افزود: انعكاس فعاليت هاي دستگاههاي مختلف و برقراري ارتباط ميان مردم و مسوولان از وظايف و رسالت رسانه هاي ارتباط جمعي به ويژه ايرنا است و در واقع هم سازمانها و نهادها و هم رسانه ها هدفشان حل مسائل و مشكلات جامعه و افزايش رفاه اجتماعي است و به همين سبب انتظار است در صورت مشاهده هرگونه كمي و كاستي ابتدا آن را به مسوولان مربوطه منعكس كنند تا مشكلات موجود هر چه سريعتر رفع شود.
مديرعامل جمعيت هلال احمر سيستان و بلوچستان با اشاره به سيلاب اخير منطقه سيستان از همكاري برخي رسانه ها در انعكاس صحيح و مديريت شده اخبار اين حوزه قدرداني كرد.
وي برگزاري دوره آموزشي امداد و نجات براي خبرنگاران از سوي جمعيت هلال احمر استان با همكاري ايرنا را ابتكاري خوب و شايسته دانست و بر ادامه اين دوره آموزشي در مركز استان و شهرستانهاي تابعه تاكيد كرد.
رييس خبرگزاري جمهوري اسلامي(ايرنا) مركز زاهدان نيز در اين ديدار با تبريك هفته هلال احمر به تلاشگران عرصه امداد و نجات گفت: همكاري خوب و شايسته جمعيت هلال احمر استان با رسانه ها به ويژه ايرنا قابل تقدير و ستايش است.
حيدر سراياني افزود: خبرگزاري جمهوري اسلامي به عنوان رسانه رسمي نظام مقدس جمهوري اسلامي فراتر از صف بندي هاي سياسي به ويژه در استان محروم اما مستعد و توانمند سيستان و بلوچستان تنها در راستاي منافع ملي نظام و رفاه، آسايش و وحدت و همبستگي عمومي
گام برداشته است.
وي از برگزاري دوره آموزشي امداد و نجات براي خبرنگاران رسانه هاي ارتباط جمعي استان از سوي جمعيت هلال احمر تقدير كرد و اظهار داشت: ايرنا همواره آماده همكاري بيش از پيش با جمعيت هلال احمر سيستان و بلوچستان است.
7311 / 6081

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مديرعامل جمعيت هلال احمر سيستان و بلوچستان: ايرنا عضوي از خانواده هلال احمر است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X