سپاه وسپاهياني كه مولود مبارك انقلاب اسلامي هستند

درطول تاريخ پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي همه افتخارسپاه پاسداران انقلاب اسلامي آن است كه تلاش دارد در راه حسين بن علي(ع) گام بردارد و كارنامه اين نهاد انقلابي در اين سال ها حاكي از آن است كه همواره درخط امام راحل و ولايت مطلقه فقيه ره سپرده است.
سپاه پاسداران شجره طيبه و درخت تناور انقلاب اسلامي است، همان نهاد برجسته و پايداري كه بنيانگذار نظام مقدس جمهوري اسلامي درباره اش فرمودند «اگر سپاه نبود كشورهم نبود.»
سپاه رشد وبالندگي خود را در ميادين تحت نبرد و بحران هاي رنگارنك بدست آورده و از آن چنان آب ديدگي و استحكامي برخورداراست كه نه سياست بازان و قدرت طلبان داخلي و نه دشمنان خارجي و استكبارجهاني با همه ترفندهايي كه به كارمي گيرند، قادر نيستند روند رو به توسعه اين نهاد كه حقيقتا رسالت خود را پاسداري از اصول و ارزشهاي انقلاب مي داند، متوقف سازند.
درمقاطع مختلف بيش ازسه دهه تلاش بي وقفه سپاه، دشمنان داخلي و خارجي، گروهك ها و جبهه هاي معارض انقلاب اسلامي و سازمانهاي سياسي به كرات تلاش كرده اند تا با هجمه به پاسداران يكي از پايه هاي مستحكم انقلاب را به چالش در آورند.
ملت هوشيار ايران اسلامي برخوردهاي گوناگون داخلي و خارجي را با اين نهاد كه صداقت خود را در پاسداشت انقلاب و اسلام عزيز و آحاد مردم در صحنه هاي خون و شهادت به اثبات رسانيده است، هرگز فراموش نمي كنند.
بي شك پاسداران انقلاب اسلامي همواره در خدمت انقلاب و نظام بوده و پاسداري و حراست از كشور و انقلاب را در هر صحنه و عرصه اي بخوبي مي دانند و قدرت هاي شيطاني جهاني نمي توانند از اين سد آهنين نفوذ كنند.
در اين رهگذر، بدون ترديد عبور افتخارآميز و مقتدرانه نظام اسلامي از برهه هاي سرنوشت ساز ، فتنه ها و اغتشاشات ضد انقلاب، دوران حماسي دفاع مقدس تا خنثي سازي توطئه هاي شيطاني استكبار جهاني از جمله فتنه سال 1388 و ديگر آزمون هاي بزرگ بصيرت و آگاهي، جملگي مرهون حضور شكست ناپذير و پرصلابت سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در عرصه هاي دفاع از نظام بوده است.
افتخارآفريني پاسداران دركنارديگرنيروهاي مسلح درهشت سال جنگ تحميلي آينه اي روشن از ايثارگريها و حماسه وصف ناشدني آنها با تاسي به سيد و سالار شهيدان حضرت امام حسين (ع) است.
سپاه درطي دوران حيات خود تاكنون نقش هاي مهمي را در شرايط گوناگون از خود نشان داده است، اين نهاد انقلابي در سال هاي اوليه پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي توانست تمام نقشه هاي و برنامه هايي كه توسط دشمنان براي شكست انقلاب و فروپاشي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران طرح ريزي شده بود را خنثي نمايد به گونه اي كه در تمام حوادثي كه از سوي گروهك هاي ضد انقلاب و تروريستي، امنيت عمومي كشور را در كردستان، آذربايجان غربي، خوزستان، تركمن صحرا، سيستان و بلوچستان و نظاير آن را در آتش فتنه و توطئه تجزيه و جداسازي مورد هدف قرار داده بود، سپاه پاسداران انقلاب اسلامي نقش اول را در توسعه امنيت و حل چالش ها و بحران هاي به وجود آمده ايفا كرد.
در اين راستا نبايد حضور پويا و سرنوشت ساز سپاه در عرصۀ بحران سالهاي نخستين پيروزي انقلاب و نقش آفريني در برخورد با ضد انقلاب و همراهي با ديگر قواي مسلح و رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس و همچنين تلاش و مجاهدت در دوران سازندگي پس از جنگ و مشاركت و همت در اجراي ده ها پروژۀ عظيم ملي در خدمت رساني به مردم فراموش كرد، خدماتي كه همگان به ويژه افراد آگاه و بصير آنها را تابلو و نمادي حيرت انگيز از كار آمدي و كارايي فرزندان معنوي ملت و ميراث داران شهيدان و امام شهدا(ره) مي داند كه اينك عبرت و آموزه اي گران سنگ براي امروز و فرداي تاريخ اين مرزو بوم به شمار خواهد رفت.
مقاومت و پايداري نيروهاي جان بر كف بسيجي و سپاه پاسداران در دوران بحراني جنگ تحميلي كه با كمترين امكانات نظامي در مقابل دشمن متجاوز از دستاوردهاي الهي انقلاب دفاع كردند، نشان از عشق و ايمان عميق آنان به اسلام و انقلاب اسلامي دارد.
پاسداران انقلاب اسلامي به عنوان سربازان مخلص مقام ولايت در سي سال گذشته، عشق و محبت قلبي خود را با اجراي فرامين مقام معظم رهبري به نمايش گذاشته و تقديم هزاران لاله پرپر بيانگر درس آموزي پاسداران از مكتب سرخ عاشورايي حضرت اباعبدالله الحسين (ع) است.
فرا رسيدن روز سوم شعبان، سالروز ولادت حضرت امام حسين(ع) بر پاسداران سبز پوش، ولايت مدار و مهربان انقلاب اسلامي مبارك باد.
اجتمام(2)**7029**1724

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سپاه وسپاهياني كه مولود مبارك انقلاب اسلامي هستند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X