پيشرفت پروژه هاي شهري مستلزم تغيير رويكردها و هدفگذاري هاي بلند است

به گزارش ايرنا، سيد مهدي صادقي روز دوشنبه در آئين افتتاح همزمان سه پروژه عمران شهري قم درسالن اجتماعات شهرداري قم با بيان اين مطلب، اظهار داشت: اين امر محقق نخواهد شد مگر اينكه اين تغيير نگرش و تربيت نگاه ملي در سايه همكاري، هماهنگي، هم افزايي و هم دلي كه هميشه مي تواند نقش اثر بخش و تاثير گذاري داشته باشد، ايجاد شود، و چيزي كه حاصل اين هماهنگي ها است را بوجود آورد.
وي همچنين تصريح كرد: اين مساله در اين استان به وضوح قابل ديدن است، و در ابعاد گوناگون كليه اقدامات، كارها و برنامه ريزي ها نيز به خوبي پيش مي رود.
وي با اشاره عزم جدي و تصميم قاطع مجموعه مديريت شهري قم براي گشايش حداقل يك پروژه عمراني در هر ماه، تصريح كرد: اگر بخواهد اين اتفاق يا اتفاقات خوب ديگر به وقوع بپيوندد چاره اي نيست جز اينكه اين روش هايي كه همگان مي دانند و در مورد آن نيز به خوبي حرف مي زنيم و قلم فرسايي مي كنيم اما در عمل دچار مشكل مي شويم را انجام دهيم.
استاندار قم گفت: اگر توانستيم در پروسه عمل اين هماهنگي هايي كه گفته مي شود را عملياتي و اجرايي كنيم به طور حتم حاصل آن چيزي است، كه رضايت عموم مردم را در پي خواهد داشت، و به طور قطع اگر مردم راضي باشند خدا نيز راضي است.
صادقي همچنين با تاكيد بر اينكه لازمه توسعه متوازن شهري انجام اصلاحات در كليه طرح ها و برنامه هاي پيش بيني شده است، اذعان داشت: خوشبختانه اقدامات خوبي در جهت تهيه طرح تفصيلي كلان شهر قم صورت گرفته، به نحوي كه بيش از 95 درصد آن انجام شده است.
وي همچنين طرح تفصيلي را شاخص خوبي براي پيشبرد امر توسعه شهري در قم توصيف كرد، و افزود: به تناسب نيازها تغيير اين شاخص امكانپذير خواهد بود از اين رو نياز سنجي هاي كارشناسانه و دقيق براي اجراي پروژه ها ضروري است.
وي با بيان اينكه به طور قطع رفع نيازمندي ها جز بواسطه تداوم مسير صحيح و درستي كه در پيش گرفته شده، محقق نخواهد شد، ضمن تقدير از تلاش هاي شوراي اسلامي شهر و شهرداري قم تصريح كرد:از اين پس با گام هاي خوب و بلندي كه از سوي اين ارگان ها براي توسعه شهر برداشته شده، شاهد پيشرفت طرح هاي گوناگون خواهيم بود.
لازم به ذكر است، در پايان اين مراسم سه پروژه شهري اعم از بهره برداري از فاز نخست بلوار بزرگ مرجعيت حد فاصل بلوار جمهوري اسلامي تا ميدان جوان، آغاز عمليات اجرايي تقاطع غير همسطح بلوار جمهوري و بلوار شهيدان محمود نژاد و بهره برداري از مسير دسترسي پل 9 دي و لاين رفت بلوار امام رضا (ع) با اعتباري بالغ بر هزار و 270 ميليارد ريال گشايش يافت.
7403/ 6133/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پيشرفت پروژه هاي شهري مستلزم تغيير رويكردها و هدفگذاري هاي بلند است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X