صدور 22 هزار کد سهامداری جدید در فروردین امسال

بورس مدیر امور ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از صدور ۲۲ هزار کد سهامداری جدید در فروردین امسال خبر داد و گفت: ۲۰ کد سهامداری در ماه گذشته برای نوزادان در کشور صادر شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از سمات؛ مطهره مروج اظهار داشت: شرکت سپرده گذاری مرکزی در ماه گذشته 22 هزار کد سهامدار جدید در بازار سرمایه صادر کرد تا شمار کدهای سهامداران این بازار به رقم 8 میلیون و 863 هزار کد برسد.
وی افزود: در حال حاضر بیش از 4 میلیون و 520 هزار مرد و 2 میلیون و 88 هزار زن در بازار سرمایه کد سهامداری دریافت کرده اند، علاوه بر اینکه بیش از 36 هزار کد حقوقی و 590 کد سهامدار خارجی نیز صادر شده است.
مدیر امور ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) درباره اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن گفت: 9 هزار و 700 نفر در ماه گذشته با خرید اوراق تسهیلات مسکن وارد فرآیند دریافت این تسهیلات شدند.
وی با بیان اینکه شش هزار و 389 نماد در بازار سرمایه ایران وجود دارد اظهار داشت: در مجموع 409 نماد در بورس تهران، 497 نماد در فرابورس، 45 نماد در بورس کالا و پنج هزار و 438 نماد در بورس انرژی در پایان فروردین ماه امسال فعال بودند.
مروج درباره سهامداران فعال بازار سرمایه در فروردین امسال نیز گفت: 210 هزار و 332 کد دستکم یک خرید، 22 هزار و 983 کد بیش از 50 خرید و 10 هزار و 712 کد بیش از 100 خرید را در ماه گذشته انجام دادند.
مدیر امور ناشران سمات در خصوص کوچکترین سهامداران بازار سرمایه افزود: 20 کد سهامداری در ماه گذشته برای نوزادان در کشور صادر شد که تهرانی ها بیشترین صدور کد سهامداری را در این مدت به خود اختصاص داده اند.
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «صدور 22 هزار کد سهامداری جدید در فروردین امسال» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X