وصول مطالبات شهرداری با ایجاد مزاحمت برای شهروندان مورد تایید نیست

«شهرداری منطقه شش تهران ابتدای هفته جاری(روز شنبه) برای وصول بدهی وزارت صنعت، معدن و تجارت و اداره كل میراث فرهنگی استان تهران بابت عوارض، با استفاده از موانع سیمانی ورودی ساختمان این دو سازمان در خیابان استاد نجات الهی را مسدود كرد.»
رضا تقی پور روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اقدام شهرداری منطقه شش در مسدود كردن ورودی ساختمان های دولتی برای وصول مطالبات معوق خود افزود: قانون برای وصول مطالبات معوق شهرداری، ابزارها و روش هایی را تعیین كرده كه پلمب و یا مسدود كردن ورودی ساختمان با استفاده از موانع سیمانی از جمله این ابزارها است.
وی اظهار كرد: به رغم اینها، شورای اسلامی شهر تهران استفاده از روش هایی كه ممكن است برای شهروندان ایجاد مزاحمت كند را توصیه نمی كند.
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران تصریح كرد: دراین زمینه از دولت نیز انتظار داریم با رعایت قانون و پرداخت به موقع عوارض و بدهی های معوقه، شهرداری تهران را در روند خدمت رسانی بهینه و مطلوب به شهروندان یاری كند.
تقی پور با اشاره به اینكه عوارض دریافتی صرف پرداخت حقوق كاركنان شهرداری و همچنین تامین هزینه های موردنیاز برای رشد و توسعه شهر می شود، گفت: پرداخت نشدن به موقع بدهی و عوارض سالیانه دستگاههای دولت، شهرداری تهران را در روند انجام وظایف و ماموریت های محوله دچار مشكل خواهد كرد.
شهرداری منطقه شش تهران شامگاه جمعه( 17 اردیبهشت) ورودی ساختمان وزارت صنعت، معدن و تجارت در خیابان استاد نجات الهی را به دلیل آنچه كه پرداخت نشدن بدهی های معوقه این وزارتخانه نامید، با استفاده از موانع سیمانی(نیوجرسی) مسدود كرد.
این موانع صبح روز شنبه به منظور تردد مراجعه كنندگان، توسط كاركنان این وزارتخانه از مقابل ساختمان برداشته شدند. شهرداری منطقه شش همچنین در اقدامی مشابه ورودی ساختمان اداره كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران در خیابان استاد نجات الهی را به دلیل پرداخت نشدن بدهی های معوق، مسدود كرد.
تهرام/7244/ 1625

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وصول مطالبات شهرداری با ایجاد مزاحمت برای شهروندان مورد تایید نیست» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سایر منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X