بازرسي هاي ورزش گيلان با هدف شفاف سازي و سلامت اداري انجام مي شود

خيرالله رضايي روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود : مهمترين حوزه هاي عملكرد واحد هاي بازرسي در ادارات كل ، شفاف سازي ، شناسايي نقاط آسيب پذير و برقراري سلامت اداري در بين كاركنان ،هيات ها و باشگاههاي ورزشي است .
وي اظهار كرد : براين اساس حدود 500 مورد بازرسي اداري ، هيات ها و باشگاههاي ورزشي در سال گذشته انجام شد كه از اين تعداد ، 388 مورد بازديد مربوط به باشگاه هاي ورزشي استان گيلان بود .
وي ادامه داد : همچنين 22 هيات ورزشي مركز استان ، 18 اداره ورزش و جوانان در سطح گيلان و 86 هيات ورزشي در شهرستانها از محوري ترين فعاليت هاي واحد بازرسي بوده كه با دقت تمام توسط كارشناسان اداره كل ورزش و جوانان انجام شده است .
وي بيان كرد : همچنين پاسخگويي به شكايات و مراجعه هاي مردمي در كوتاه ترين زمان ممكن توسط واحد بازرسي انجام مي شود كه در اين زمينه ، برگزاري جلسات متعدد كميته نظارت بر سلامت اماكن ورزشي نيز يكي از علل عمده به حداقل رسيدن مشكلات ساختاري در حوزه ورزش است كه با جديت به آن پرداخته ايم .
مسئول واحد بازرسي اداره كل ورزش و جوانان گيلان اضافه كرد : وسعت بخشيدن به بازرسي ها در سال جاري با همكاري ويژه هيات پزشكي ورزشي از اولويت هاي حوزه ماموريت اين بخش است كه بدون شك انجام اين حجم از عمليات ميداني از وجود يك همدلي در ساختار مديريت اداره كل ورزش و جوانان استان گيلان شامل مساعدت هاي همه جانبه مدير كل ، معاونان اداره ، روساي ادارات ورزش و جوانان در شهرستانها ، حوزه هاي ستادي ، هيات هاي ورزشي و مديران باشگاهها خبر مي دهد .
وي در ادامه به برگزاري سمينار مشترك ويژه مسئولان بازرسي كشور در گيلان اشاره و خاطرنشان كرد : سمينار ماده 91 مديريت ادارات كل ورزش و جوانان استانهاي كشور از روز سه شنبه هفته جاري به مدت سه روز در منطقه حسن رود بندرانزلي برگزار خواهد شد .
خيرالله رضايي در ادامه گفت : در اين سمينار ، مباحثي درخصوص ماده 88 واگذاري اماكن ورزشي ، ماده پنج امور باشگاهها و تنگناهاي موجود در حوزه بازرسي مورد بررسي و ارزيابي كارشناسانه قرار خواهد گرفت .
7285/6070

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازرسي هاي ورزش گيلان با هدف شفاف سازي و سلامت اداري انجام مي شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X