پايان نامه دانشجوي دكتراي دانشگاه شيراز در كشور برتر شد

به گزارش دريافتي دوشنبه ايرنا به نقل از اين روابط عمومي، پايان نامه دكتراي تخصصي (Ph.D) دكتر مازيار جانقربان دانش آموخته بخش مهندسي مكانيك جامدات دانشكده مهندسي مكانيك دانشگاه شيراز از طرف انجمن مهندسان مكانيك ايران به عنوان پايان نامه برتر دكتراي مهندسي مكانيك درگرايش طراحي جامدات در سال 1395 انتخاب شد.
اين پايان نامه با موضوع 'تحليل استاتيكي و ديناميكي نانو ورقها و نانو كامپوزيتهاي مستطيلي همگن و مدرج تابعي با ارائه مدل هاي جديد دو و سه بعدي' نگاشته شده است.
در بيست و چهارمين كنفرانس سالانه مهندسي مكانيك ايران كه دردانشگاه يزد برگزارشد، از استاد راهنما و اين دانشجوي كوشاي دانشگاه شيراز تجليل شد.
راهنمايي پايان نامه ياد شده را محمد رحيم نامي، دانشيار مهندسي مكانيك دانشگاه شيراز بر عهده داشته است.
بر اساس اين گزارش، سال گذشته نيز پايان نامه علي عبدالهي فر يكي ديگر از دانشجويان محمد رحيم نامي به عنوان پايان نامه برتر دكتراي سال 1394 در گرايش طراحي جامدات برگزيده شده بود و در بيست و سومين كنفرانس مهندسي مكانيك كه در دانشگاه امير كبير برگزار شد مورد تقدير قرار گرفت.
بر اساس نمابر روابط عمومي دانشگاه شيراز، انتخاب پايان نامه برتر در دو سال متوالي از يك دانشگاه به عنوان ركوردي در تاريخ انجمن مهندسان مكانيك ايران محسوب مي شود.
2027 /6118

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پايان نامه دانشجوي دكتراي دانشگاه شيراز در كشور برتر شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X