مصطفي سمالي به عنوان فرماندار جديد شوشتر معرفي شد

به گزارش ايرنا قدرت ا...دهقان در آيين معارفه فرماندار شوشتر اظهاركرد: شوشتر به عنوان يكي از شهرهاي محوري از نظر فرهنگي در خوزستان و كشور محسوب مي شود كه مسئولان بايد در بكارگيري استعدادهاي دروني و شكوفا كردن خلاقيت هاي آن كوشا باشند.
وي افزود: ظرفيت هاي دروني شهرستان شوشتر فراتر از بودجه ها و امكانات دولتي است كه نياز به زمينه سازي و فراهم كردن بستر دارد.
معاون امنيتي ،انتظامي استاندار خوزستان اضافه كرد: استفاده از استعداد جوانان نقش موثري در پيشرفت هر شهري دارد و نتيجه اعتماد به جوانان در طول تاريخ نظام نتيجه مثبتي داشته است.
وي ادامه داد: مردم انتظار دارند كه متناسب با شرايط روز و شرايط اجتماعي، زمينه رشد، بالندگي و توسعه يافتگي در همه ابعاد برايشان فراهم شود كه مسئولان مربوطه بايد هر كدام به سهم خود در اين زمينه تلاش كنند.
دهقان گفت: هيچ چيز محوري تر از اعتماد به مردم نيست و بي شك مردم ما نجيبت ترين مردم دنيا هستند.
وي با تاكيد بر تشكيل شوراي محلي افزود: شناسايي استعدادهاي شوشتر و استفاده از نيروهاي محلي و سازماني مي تواند نقش موثري در پيشرفت اين شهرستان ايفا كند.
در اين آيين از حيدر نجفي فر فرماندار پيشين شوشتر بخاطر زحمات پنج ساله در اين سمت قدرداني شد.
7159/ 6037

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مصطفي سمالي به عنوان فرماندار جديد شوشتر معرفي شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X