اعتبار سالن حوزه هنری اردبیل تأمین نشد/احتمال مشارکت شهرداری

امیر رجبی در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: مصالح اولیه این سالن که در پشت ساختمان اداری حوزه هنری احداث می‌شد سال‌ها است به دلیل تأمین نشدن اعتبار دچار فرسایش شده و با وجود تأکید و اصرار در جلسات اعتبار آن تأمین نشد.

وی افزود: با توجه به وضعیت مالی دولت و تأمین نشدن اعتبار قرار است مطالعات جامعی صورت گیرد تا با بررسی و رفع موانع قانونی در صورت امکان شهرداری در تکمیل و یا اجرای پروژه دیگری در مکان سالن مشارکت داشته باشد.

مدیرکل حوزه هنری استان با اشاره به احداث بوستان هنر در مقابل ساختمان حوزه هنری اضافه کرد: در فازهای بعدی پارک عارف در مجاورت بوستان به این مجموعه ملحق خواهد شد و به احتمال زیاد در محل سالن نیز پروژه دیگری اجرا شود.

رجبی در خصوص وضعیت فعلی بوستان هنر از مشارکت مطلوب شهردار قبلی و فعلی در اجرای طرح خبر داد و افزود: در حال حاضر سالن روباز اجرای تئاتر و پخش فیلم رو به اتمام است و پیش‌بینی می‌شود تا سوم خردادماه افتتاح شود.

وی تصریح کرد: در طول فصل تابستان پخش فیلم و حتی در ماه محرم برگزاری تعزیه پیش‌بینی ‌شده و می‌توان برنامه‌های مختلف فرهنگی در این بوستان اجرا کرد.

به گفته مدیرکل حوزه هنری استان در فازهای بعدی نصب تندیس هنرمندان استان در پیرامون بوستان پیش‌بینی‌شده است و حتی تزئینات به کار رفته متفاوت از سایر بوستان‌ها و فضاهای سبز شهر اردبیل است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اعتبار سالن حوزه هنری اردبیل تأمین نشد/احتمال مشارکت شهرداری» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X