محاكمه نمايشي يك صهيونيست

به گزارش خبرگزاري آسوشيتدپرس از يافا ( سرزمين هاي اشغالي)اين نظامي صهيونيست با شليك مستقيم گلوله، يك شهروند فلسطيني را در اراضي كرانه باختري، به قتل رسانده بود.
دادگاه هاي نمايشي رژيم نامشروع صهيونيستي در حالي برگزار مي شود كه رژيم صهيونيستي ضمن كشتار روزمره فلسطيني ها با به اسارت گرفتن آنها و نگهداري آنان در شرايط مصيبت بار و در معرض شكنجه هاي هولناك قرار دادن آنها از لحظه بازداشت عملا مرگ تدريجي آنها را رقم زده است .
ادامه تعلل جامعه جهاني در برخورد با رژيم صهيونيستي جان بيش از هفت هزار اسير فلسطيني را كه هم اكنون در زندان هاي رژيم صهيونيستي بسر مي برند به مخاطره افكنده است.
طبق آمار باشگاه اسرا و آزادگان فلسطيني بيش از 7 هزار فلسطيني در 22 زندان و بازداشتگاه رژيم صهيونيستي در شرايط سخت و طاقت فرسا حبس هستند.
براساس اين گزارش رژيم صهيونيستي از سال 1967 تا كنون نزديك به يك ميليون فلسطيني را بازداشت كرده كه از آن ميان 15 هزار نفر زن و ده ها هزار نفر كودك هستند.
همچنين انجمن حمايت از روزنامه نگاران در گزارشي اعلام كرد كه نظاميان رژيم صهيونيستي از ابتداي انتفاضه قدس 43 روزنامه نگار را بازداشت كرده اند.
رژيم صهيونيستي در تلاش براي سرپوش گذاشتن بر روي اقدامات خود بخصوص در قدس اشغالي حملات خود بر ضد روزنامه نگاران را افزايش داده است.
از زمان شروع انتفاضه الاقصي در 28 سپتامبر 2000 تا به امروز بيش از 90 هزار مورد بازداشت ثبت شده است كه بيش از 11 هزار نفر از آنها افراد زير 18 سال و حدود 1300 نفر نيز زن هستند.
سه ماهه نخست سال 2016 شاهد تشديد اقدامات رژيم صهيونيستي عليه مسجد الاقصي بوده است و اين اقدام بر شماراسيران نيز تاثير منفي گذاشته است، به گونه اي كه حدود 4800 فلسطيني كه 1400 نفر از آنها زير 18 سال هستند، بازداشت شده اند.
سال 2015 را مي توان سال جنايت هاي سازمان يافته رژيم صهيونيستي اعم از اعدام هاي ميداني و بازداشت هاي دسته جمعي و بي سابقه دانست، به گونه اي كه بيش از 85 درصد از شهدايي كه در انتفاضه سوم (قدس) به شهادت رسيده اند از فاصله هاي بسيار كم مورد هدف قرار گرفتند و در بسياري از موارد نيروهاي رژيم صهيونيستي امكان بازداشت آنها را داشته اند، ولي با شليك مستقيم گلوله فلسطينيان را به قتل رسانده اند.
از آغاز انتفاضه قدس در اكتبر سال گذشته (مهرماه) تاكنون، 212 فلسطيني به ضرب گلوله نظاميان و شهرك نشينان صهيونيست دركرانه باختري، نوار غزه و سرزمين هاي اشغالي به شهادت رسيده اند.
خاورم**9377**1566

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «محاكمه نمايشي يك صهيونيست» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X