فرماندار هشترود: ساخت يك مدرسه موجب بسته شدن در يك زندان مي شود

حسن مستفيد، روز دوشنبه در هشتمين همايش خيرين مدرسه يار و مدرسه ساز اين شهرستان افزود: خيرين اولين كساني هستند كه قدم هاي محكم و استواري در امر خير برداشته و سعادت افراد جامعه را فراهم مي كنند.
وي اظهار كرد: اكنون خيرين با اقدام به مدرسه سازي در حال حل كردن مشكل مدارس فرسوده آموزش و پرورش هستند و اجر دنيوي و اخروي آنان در دنيا و آخرت نزد خداوند محفوظ است.
فرماندار هشترود، يادآور شد: در طول چندين سال گذشته برگزاري مجمع خيرين در منطقه، اسباب خير بوده و موجب شده تعداد بيشتري از خيرين مدرسه ساز و مدرسه يار همكاري خود را با آموزش و پرورش اين شهرستان اعلام كنند.
مستفيد، ادامه داد: خيران در اين اقدام، پول هاي خود را صرف امور دنيوي نمي كنند بلكه آن را تبديل به كارهاي حسنه و توشه آخرت كرده و با احداث يك كلاس درس و نشاندن حتي يك نفر در سر كلاس، دشمن را در دستيابي به جنگ فرهنگي ناكام مي كنند.
وي گفت: از 530 كلاس درس شهري و روستايي اين شهرستان تنها 70 كلاس به تجهيزات هوشمند مجهز شده كه تجهيز تمامي مدارس به اين امكانات نيازمند كمك خيران است.
خيرين مدرسه ساز و مدرسه يار هشترود در اين همايش هشت ميليارد و 735 ميليون ريال كمك مالي براي مدرسه سازي اهدا كردند.
همچنين با كمك خيرين مدرسه ساز و خير سلمان قاسمي، مدرسه شش كلاسه در روستاي داشبلاغ عجمي و مدرسه سه كلاسه در روستاي قزللو و خير استادي مدرسه شش كلاسه در روستاي خورجستان احداث مي شود.
شهرستان هشترود با حدود 70 هزار نفر جمعيت در 120 كيلومتري جنوب شرقي تبريز مركز آذربايجان شرقي واقع است.
7486/8023/6183

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرماندار هشترود: ساخت يك مدرسه موجب بسته شدن در يك زندان مي شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X