مهمانی که زود می رود

وقتی از تکرار یکنواخت روزها خسته می شوید، چه کار می کنید؟ اگر در این روزهای بهاری، دلتان گرفت و انرژی برای ساخت فردای زیبای خود نداشتید، چه می کنید؟ زینب عشقی - بخش زیبایی تبیان

فکر می کنید خدای بزرگ و مهربان، چه نسخه ای برای دلتنگی این روزهای ما، پیچیده است؟ اصلا خدا به فکر روزهای دلتنگی ما هم بوده است؟
این همه زیبایی که خدا در این کره خاکی برای ما انسان ها به هدیه گذاشته، فرصتی است که بتوانیم تجدید قوا کنیم و با نگاه کردن به قدرت لایزال خدا و تامل در آن، زندگی را آسان بگیریم و برای شروع فرداهای بهتر انرژی بگیریم.
بعضی وقت ها اصلا حواسمان نیست که کجاییم و چه هستیم و به کجا می رویم، شاید همین ندیدن زیبایی های خلقت ، همین ها که در نزدیکی ماست و ما هر روز بی توجه از کنارش رد می شویم، ناشکری باشد که نعمت را از کفمان بیرون کند!
اما عاقل را یک اشارت بس است، در سری مقالات زندگی زیبا، می خواهیم توجه شما را به زیبایی های زندگی معطوف کنیم تا بیش از پیش از این هدیه ی خدا بهره ببریم. 
        زندگی زیباست چشمی باز کن      گردشی در کوچه باغ راز کن

گل لاله گل لاله گل لاله

هوای بهاری و دلتنگی؟ گیاهان سبز روشن که بوی تازگی می دهد و بی قراری؟ بهار، فصل گل است، فصل لاله، فصل نرگس و بنفشه

گل لاله گل لاله

اصلا تا به حال به این خلقت زیبای خدا نگاه کرده اید؟ دیده اید که دست هنرمند طبیعت، چگونه این گل های زیبا را رنگ کرده است؟ اگر یک نقاش کهنه کار بخواهد این گل های زیبا را یک به یک رنگ کند، چقدر توان و انرژی و زمان، باید صرف کند؟

گل لاله گل لاله گل لاله

 لاله یکی از زیباترین گل های دنیاست که رنگ های مختلف و پر رنگ آن، هوش از سر هر انسان زیبا بینی، می زداید.

گل لاله گل لاله گل لاله

به پارک های اطراف محل زندگیتان بروید، لاله ها را ببینید و فرصت بهار که فصل لاله است را مغتنم بشمرید.

گل عزیز است غنیمت شمریدش صحبت   که به باغ آمد از این راه و از آن خواهد شد

اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره تبیان مراجعه نمایید .

[ منبع این خبر سایت تبیان-زیبایی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مهمانی که زود می رود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-زیبایی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X