رئيس فدراسيون دوچرخه سواري: اعلام زود هنگام نام ركابزنان المپيكي، غير حرفه اي است

كمتر از سه ماه تا آغاز بازي هاي المپيك 2016 ريو باقي مانده است اما هنوز دوچرخه سواران ايراني كه قرار است در اين مسابقات به ميدان بروند مشخص نشده اند. دوچرخه سواري ايران سه سهميه المپيك در بخش جاده را به دست آورده است.
خسرو قمري رئيس فدراسيون دوچرخه سواري در گفت و گو با ايرنا درباره علت اعلام نشدن نام دوچرخه سواران المپيكي ايران گفت: مشخص كردن ورزشكار در بخش جاده در فاصله چند ماه مانده تا المپيك، نهايت كم تجربگي در كار و غير حرفه اي است.
قمري تاكيد كرد: سهميه هاي المپيك بدون نام است و علت اين مسئله هم به دليل طبيعت رشته جاده است كه به ما فرصت مي دهد تا لحظه آخر بتوانيم براي انتخاب نفرات اعزامي، شرايط ورزشكاران را بررسي كنيم.
وي افزود: آنچه براي ما خيلي مهم است و كشورهاي ديگر هم روي اين مسئله كار مي كنند اين است كه آماده ترين دوچرخه سواران را به المپيك ببريم. دوچرخه سواري جاده رشته سختي است و بايد فضاي رقابت را ميان ركابزنان ايجاد كنيم تا دوچرخه سوار ضعيف و كم تجربه اي به المپيك نرود.
رئيس فدراسيون دوچرخه سواري،گفت: شنيده ام كه برخي ورزشكاران از تاخير در اعلام المپيكي ها گلايه مي كنند اما به طور معمول كساني اين حرف ها را مي زنند كه تصور دارند خودشان قرار است به المپيك بروند. فدراسيون دوچرخه سواري تا آخرين لحظه اي كه فرصت داشته باشد - يك ماه پيش از بازي هاي المپيك - اسامي نفرات اعزامي به ريو را اعلام نخواهد كرد.
قمري در پاسخ به اين سوال كه احتمال حضور حسين عسكري در ميان نفرات اعزامي به المپيك چقدر است؟ گفت: به دليل اينكه اين ركابزن به دليل بيماري چند ماه است كه سوار دوچرخه نشده است، شانس بسيار پاييني براي المپيكي شدن دارد.
ورزشي** 2024** 1701

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رئيس فدراسيون دوچرخه سواري: اعلام زود هنگام نام ركابزنان المپيكي، غير حرفه اي است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X