مدال آوري دونده هاي همداني در رقابتهاي بالاي 55 سال سن آسيا

رئيس هيات ورزش هاي همگاني استان همدان در اين باره گفت: دو پنج هزار متر بزرگسالان بالاي 55 سال قهرماني آسيا روز گذشته با شناخت نفرات برتر به ميزباني كشور سنگاپور به پايان رسيد و سيد حسن حسيني ورزشكار همداني توانست به نشان طلا دست يابد.
هادي سبزواري روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار كرد: همچنين در بخش بانوان، ايران رئوفي دونده همداني نشان نقره اين ماده را كسب كرد و فلك ناز وجدان زاده نيز در مكان ششم رقابتها ايستاد.
وي بيان كرد: هر دو دونده مدال آور همداني در گذشته نيز مدال هاي آسيايي اين رشته را در كارنامه افتخارات خود به ارمغان آوردند.
سبزواري خاطرنشان كرد: دو بزرگسالان جزو رشته هاي زير مجموعه كميته ورزش بزرگسالان هيات ورزش هاي همگاني استان همدان است.
وي در ادامه گفت: همدان از شهرهاي كوهستاني با ارتفاع بالا از سطح دريا است و آب و هواي اين منطقه شرايطي را فراهم ساخته تا دونده هاي پيشكسوت همدان همواره در بهترين سطح آمادگي باشند.
سبزواري اظهار كرد: همدان پيشينه موفقي در ورزش دو و ميداني دارد و از آنجا كه اين رشته در طول مسافت هاي بالا و سطح پيشكسوتان مورد حمايت فدراسيون ورزش هاي همگاني است، در مدال آوري افتخارات ارزنده اي را كسب كرده ايم.
همدان يكي از استان هاي موفق در رشته دو و ميداني است.
7520/6993

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدال آوري دونده هاي همداني در رقابتهاي بالاي 55 سال سن آسيا» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X