اشتباه استراتژيك!

انتخابات فدراسيون فوتبال برگزار شد و طي آن مهدي تاج به عنوان رييس جديد انتخاب شد، اگرچه حرف و حديث در خصوص اين انتخاب زياد است اما آنچه براي علاقمندان به فوتبال در گيلان اهميت دارد، موضع گيري هيات فوتبال استان در اين مجمع بود.
الماسخاله رييس هيات فوتبال استان در گفتگويي كه بر روي خروجي سايت اين هيات نيز قرار دارد، تاكيد كرد كه رئيس آينده فدراسيون بايد تمركزش را بر روي ساختار اداري فدراسيون قرار دهد چرا كه در اين زمينه مشكل داريم. رئيس جديد بايد ساختار داخلي را درست كند و همدلي و همگرايي بوجود بياورد تا مشكلات فوتبال حل شود.
با توجه به اين اظهارنظر الماسخاله قاعدتا مهدي تاج كه از دل همين فدراسيون (به اصطلاح مشكل دار) بلند شد نمي توانست گزينه رييس هيات فوتبال استان گيلان باشد، بنابراين نگاه ها را بايد به سمت آجرلو و عزيز محمدي برگرداند كه در اين صورت كار سختي براي حدس زدن نداريم، چراكه باتوجه به رفاقت و روابط ديرينه اي كه بين سردار عزيز محمدي و سرهنگ الماسخاله وجود دارد، مي توان گفت يكي از شش رايي كه در كيسه عزيز محمدي ريخته شده الماسخاله باشد، البته خود الماسخاله هم در محفلي خصوصي اين موضوع را تاييد كرد .
حال بايد پرسيد كسي كه سالهاست در فوتبال اين مملكت غرق است و زير و بم آن را قاعدتا بايد بداند چگونه با اين انتخاب و اشتباه استراتژيك فوتبال يك استان را كه همين الان هم با مشكلات فراواني روبه روست، در مقابل فدراسيون قرار مي دهد؟ مهدي تاج هر چقدر هم انسان متواضعي باشد، اما هرگز فراموش نخواهد كرد كه رييس هياتش در گيلان به وي راي نداده است.
الماسخاله با اين انتخاب نشان داد كه كاملاً سليقه اي و شخصي دست به انتخاب زده است و سرنوشت فوتبال گيلان براي وي در درجه دوم اهميت قرار داشت.
اكنون تنها مي توان اميدوارانه منتظر بود در سال هاي زيادي كه از صدارت الماسخاله مانده است، فوتبال گيلان از بذل و بخشش هاي احتمالي و نگاه هاي باز و خوشرويي فدراسيون محروم نگردد كه اگر اين اتفاق بيفتد، شخص الماسخاله بايد بخاطر اين انتخاب عجيب و اشتباه استراتژيك، خود از هيات فوتبال گيلان برود.
7285/2007

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اشتباه استراتژيك!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X