پوستر«سبحان الله»روی اتوبوس های انگلیس

به گزارش امروز (دوشنبه) روزنامه ایندیپندنت، مسوولان موسسه «اسلامیك ریلیفـ» (Islamic Relie) امیدوارند با این اقدام «فضای منفی پیرامون مسائل مذهبی» را تغییر دهد.
صدها اتوبوس انگلیس به عنوان بخشی از تلاش بزرگترین مركز خیریه اسلامی در لندن با هدف كمك به قربانیان جنگ داخلی سوریه، پوسترهایی تبلیغاتی را در مدح پروردگار حمل خواهند كرد.
اعضای این موسسه امیدوارند كه پوسترهایی كه بر آنها عبارت سبحان الله نوشته شده است، ابعاد مثبت اسلام را معرفی كند.
این اتوبوس ها در شهرهای لندن، بیرمنگام، منچستر، لستر و برادفورد تردد خواهند كرد كه جمعیت بزرگی را از مسلمانان در خود جای داده اند.
مسوولان موسسه اسلامیك ریلیف همچنین امیدوارند كه این امر مردم را به كمك های سخاوتمندانه در آستانه ماه مبارك رمضان در تاریخ 7 ژوئن (18 خرداد) تشویق كند.
این موسسه خیریه امیدوار است این اقدام، جوانان انگلیسی را ترغیب كند به جای خشم از جنگ سوریه و تبعیض در داخل، كمك های مالی خود را ارائه دهند. این كمپین همچنین جلوگیری از پیوستن جوانان انگلیسی به گروه های ترویستی را هدف قرار می دهد.
اقدام این موسسه اسلامی باانتخاب نخستین شهردار مسلمان در لندن همزمان شده است. «صادق خان» شهردار جدید لندن با وجود تبلیغات محافظه كاران و اتهام ارتباط با گروه های تندرو در انتخابات روز پنجشنبه شهرداری ها در لندن پیروز شد.
سازمان حمل و نقل لندن (TfL) كه وظیفه نظارت بر آگهی های تبلیغاتی اتوبوس های شهری را بر عهده دارد، از بندی پیروی می كند كه از هر گونه تبلیغات در ارتباط با احزاب سیاسی یا كمپین ها جلوگیری می كند اما استفاده از آگهی های مذهبی را منع نمی كند. البته در صورتی كه این سازمان احتمال دهد كمپینی باعث آزاری جدی می شود یا به آن دامن می زند، می تواند از آن جلوگیری كند.
اروپام**9158**1485**1479

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پوستر«سبحان الله»روی اتوبوس های انگلیس» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X