چهار هزار نفر به مرحله دوم آزمون استخدامي معرفي شدند

حسين توكلي روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگي ايرنا اظهار داشت: نتايج دومين آزمون استخدامي متمركز سال 1394 دستگاه هاي اجرايي كشور براي تمامي داوطلبان شركت كننده به صورت كارنامه در سايت سازمان سنجش آموزش كشور تنظيم شده است.
وي گفت: داوطلبان مي توانند براي مشاهده و دريافت پرينت كارنامه خود با وارد كردن شماره داوطلبي يا شماره پرونده و همچنين مشخصات شناسنامه اي و يا اطلاعات كارت اعتباري ثبت نام اقدام كنند.
وي افزود: آن دسته از داوطلباني كه با توجه به نتيجه مندرج در كارنامه، در رديف چند برابر ظرفيت پذيرش قرار گرفته اند؛ ضرورت دارد بر اساس جداول زمان بندي مربوط به هر يك از دستگاه هاي اجرايي به شرح مندرج در اطلاعيه؛ براي تحويل مدارك و مستندات مورد نياز و طي ساير مراحل پذيرش به دستگاه هاي اجرايي مربوط مراجعه كنند.
مشاور عالي سازمان سنجش آموزش كشور يادآور شد: بديهي است عدم مراجعه داوطلب در تاريخ مقرر به منزله انصراف از مراحل پذيرش خواهد بود.
وي تصريح كرد: براي شركت در دومين آزمون استخدامي متمركز سال 94 دستگاه هاي اجرايي كشور 103 هزار و 156 داوطلب ثبت نام كردند؛ اين آزمون در صبح جمعه 21 اسفند 94 در 53 شهرستان برگزار شد.
توكلي اظهار داشت: از تعداد 103 هزار و 156 داوطلب تعداد 76 هزار و 353 داوطلب در جلسه آزمون حاضر و 26 هزار و 803 داوطب غايب بودند؛ در واقع 74.02 درصد داوطلبان در جلسه آزمون حاضر بودند و 25.98 درصد غايب بودند.
وي افزود: از تعداد 76 هزار و 353 داوطلب حاضر در جلسه آزمون، تعداد 16 هزار و 448 داوطلب داراي حد نصاب نمره علمي لازم بودند كه از اين تعداد، 4 هزار و 250 نفر با توجه به نتيجه مندرج در كارنامه در رديف معرفي شدگان چند برابر ظرفيت هر يك از دستگاه هاي اجرايي قرار گرفتند.

** آغاز ثبت نام دوره هاي كارداني فني حرفه‌اي از 22 ارديبهشت
ثبت نام در دوره هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه‌اي و موسسات آموزش عالي غير دولتي- غيرانتفاعي سال 95 از چهارشنبه 22 ارديبهشت ماه آغاز و دفترچه از فردا در سايت سنجش منتشر مي شود.
متقاضيان شركت در دوره هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه‌اي و موسسات آموزش عالي غير دولتي- غيرانتفاعي سال 1395 مي توانند از 22 تا 29 ارديبهشت ماه 95 با ورود به سايت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام در اين دوره اقدام كنند.
پذيرش در اين دوره در 31 رشته بدون آزمون (پذيرش صرفاً با سوابق تحصيلي) و در 11 رشته با آزمون است. ثبت‌نام براي شركت در اين دوره و آزمون منحصراً بصورت اينترنتي صورت مي گيرد.
داوطلبان متقاضي ثبت‌نام كه داراي شرايط عمومي و اختصاصي هستند مي‌توانند در آزمون مذكور ثبت‌نام و شركت كنند.
علاقمندان به تحصيل در دوره‌هاي كارداني بايد ضمن اطلاع از شرايط عمومي و اختصاصي، مقررات وظيفه عمومي، مقررات مربوط به ضوابط ثبت‌نام اتباع غيرايراني و توضيحات مربوط به سهميه شاهد و ايثارگر در صورتي كه داراي شرايط مذكور باشند به عنوان داوطلب مقطع كارداني منحصراً در يك رشته امتحاني و متناسب با رشته تحصيلي و كد رايانه اي چهار رقمي ديپلم خود متقاضي ادامه تحصيل شوند.
دفترچه راهنماي شركت در آزمون از روز سه‌شنبه 21 ارديبهشت ماه در پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش منتشر مي شود.
متقاضيان ثبت‌نام‌ بايد براي‌ شركت‌ در آزمون ‌سال 1395 به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش به نشاني: www.sanjesh.org مراجعه كنند و با دريافت دفترچه راهنماي ثبت‌نام از پايگاه اطلاع رساني سازمان مدارك و اطلاعات مورد نياز براي ثبت‌نام را آماده كنند.
با توجه به اينكه پرداخت هزينه ثبت‌نام منحصراً بصورت اينترنتي انجام مي‌گيرد، داوطلبان لازم است به وسيله كارت‌هاي بانكي عضو شبكه شتاب كه پرداخت الكترونيكي آنها فعال است با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان و پرداخت مبلغ 180 هزار ريال (18 هزار تومان) به عنوان وجه ثبت‌نام شركت در آزمون، نسبت به ثبت‌نام اقدام كنند.
چنانچه داوطلبي علاقمند به شركت در گزينش رشته هاي تحصيلي موسسات آموزش عالي غير دولتي– غيرانتفاعي است لازم است علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت نام، مبلغ 46 هزار ريال (4 هزار و 600 تومان) ديگر نيز براي دوره هاي مذكور پرداخت كند.
آن دسته از داوطلباني كه در زمان ثبت‌نام، دانش آموز سال آخر بوده و موفق به دريافت مدرك ديپلم نشده‌اند، ضرورت دارد در زمان پرينت كارت شركت در آزمون (در روزهاي 19 تا 21 مردادماه 95) با مراجعه به قسمت ويرايش اطلاعات كارت نسبت به درج و يا ويرايش معدل ديپلم اقدام كنند.
چنانچه داوطلبي در مرحله ثبت نام اطلاعات غلط ارائه كند و يا در ارسال عكس خود مرتكب اشتباه شود (اعم از اينكه سهواً و يا عمداً باشد) به عنوان متخلف تلقي و برابر مقررات با وي رفتار خواهد شد.
براساس برنامه زماني پيش‌بيني شده آزمون دوره هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه‌اي و موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي سال 1395 در روز جمعه 21 مرداد برگزار مي شود.
داوطلبان لازم است از سه‌شنبه 19 مرداد تا پنجشنبه 21 مرداد با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش نسبت به تهيه پرينت كارت شركت در آزمون و راهنماي شركت در آزمون اقدام كنند.
محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در بند 30 تقاضانامه تعيين مي‌ شود. لذا مقتضي است داوطلبان با مراجعه به دفترچه راهنماي ثبت‌نام و درج كد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت‌نام اقدام كنند.
از تعداد 42 رشته امتحاني در آزمون دوره هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه‌اي و موسسات آموزش عالي غيردولتي- غيرانتفاعي سال 1394 پذيرش 11 رشته امتحاني از طريق آزمون و پذيرش در 31 رشته امتحاني صرفاً با سوابق تحصيلي (معدل كل ديپلم) است.
داوطلبان براي اطلاع از مقررات وظيفه عمومي، شرايط و ضوابط استفاده از سهميه شاهد و ايثارگر و همچنين شرايط و ضوابط اتباع خارجي به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش و دفترچه راهنماي ثبت‌نام مراجعه كنند.
فراهنگ**9187**1569

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چهار هزار نفر به مرحله دوم آزمون استخدامي معرفي شدند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X