نخستین سمینار علمی مطالعات رسانه برگزار می شود

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی دانشكده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه، مجید رضاییان درباره جزییات برگزاری این سمینار تخصصی افزود: در این سمینار شش سخنرانی در موضوعات وابسته به مطالعات رسانه خواهیم داشت.
وی از جمله موضوعات وابسته به مطالعات رسانه را نظریه های توسعه ارتباطی بر مطالعات رسانه ، تاثیر نظریه های مخاطبان بر مطالعات رسانه، تاثیر نظریه های مكتب انتقادی بر مطالعات رسانه، تاثیر گونه های مختلف ژورنالیسم بر مطالعات رسانه ، تاثیر جبرگرایی تكنولوژی بر مطالعات رسانه و بررسی گفتمان سازی در مطالعات رسانه عنوان كرد.
دبیر نشست های پژوهشی مطالعات رسانه یادآور شد: سه سخنرانی برای روز نخست و سه سخنرانی برای دومین روز سمینار پیش بینی شده است كه این سخنرانی ها بعدازظهر از ساعت 14 الی 17 ارایه می شود.
رضاییان خاطرنشان كرد: در این سمینار دو روزه استادان متخصص حوزه ارتباطات، مطالعات رسانه و روزنامه نگاری از دانشگاه های علامه طباطبایی، تهران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مركزی حضور دارند.
همچنین احسان پورقربان مشاور رییس و مدیر روابط عمومی دانشكده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه گفت: همه شرایط لازم برای برگزاری این سمینار با هدف استفاده از ظرفیت های موجود و دستیابی به مدل بومی مطالعات رسانه فراهم شده است.
*9254**1569

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نخستین سمینار علمی مطالعات رسانه برگزار می شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X